Β’ Εθνική Μπάσκετ: Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της 7ης και 8ης αγωνιστικής

Γνωστοί έγιναν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 7ης και 8ης αγωνιστικής της Β’ Eθνικής Mπάσκετ Aνδρών την Κυριακή 28/11/2021.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών και των κομισάριων:

1ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-ΚΑΟ Κορίνθου Καρπάνος-Ασλανίδης-Λάμπος (Παυλόπουλος)

Π. Σαλπέας 13.00 Εθνικός-ΝΕΟ Ληξουρίου Θεοδωρόπουλος Ρ.-Παπαδόπουλος Χ.-Κουτσοδήμος (Δραμεσιώτης)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Αργοναύτης Τρ. Ουσταμπασίδης-Ορφανός Ιορ.-Χατζημάρκος (Ντάβαρης)

Β’ Κλειστό Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Πεντέλη Κονταράτος-Φραγκούλη-Λεβεντάκος (Μωϋσιάδης)

Δ. Βικέλας 13.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Καρακάσης-Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης (Άκελ)

Απ. Κόντου 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Αχαγιά 82 Νάστος-Ρίζος-Μπακετέα (Κουλούρης)

2ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Δαϊς 17.00 Δούκας-Αιγάλεω Στρέμπας-Καρακωνσταντόπουλος-Μαρτινάκος (Ζερβούδης)

Μ. Λοϊζος 13.00 Άρης Νίκαιας-Π. Φάληρο Σπυρόπουλος-Κούλης Χ.-Ναστούλης (Παππάς)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Πανιώνιος Τσαχάκης-Χριστινάκης-Ξυλάς (Μπορμπαντωνάκης)

ΝΕΜ BC Arena 17.00 NE Mεγαρίδος-Μανδραϊκός Μηλαπίδης-Τεφτίκης-Αυγερινός (Τεφτίκης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Πρωτέας Βούλας Αποστολίδης Β.-Παπαφωτίου-Σιδέρης (Ζερδεβάς)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Χαλαμπαλάκης-Κατσαπρακάκης-Αντωνιάδης (Χριστινάκης)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Σκαλτσής-Φασόλης-Τζίμης (Ορφανός)

3ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Αναγέννηση Καρδίτσας Δολγύρας-Δημάδης-Γιαννούλης (Χλωρός)

Κατσιμήδου 17.00 Αιόλος Τρικάλων-Ερμής Σχηματαρίου Ελευθεριάδης-Λουλουδιάδης-Πράττος (Γκαρτζονίκας)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ιωάννινα ΣΚ Μπούκας-Χρηστίδης Ηλ.-Καλογριάς (Κοτσίμπος)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου Γερακίνης-Καρακώστας-Παζώλης (Μηναρετζόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Τιτάνες Παλαμά Παπαγερίδης-Κοϊμτζόγλου-Παπαθανασίου Κ. (Τζιμογιάννης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Δόξα Λευκάδας Χατζημπαλίδης-Κολοκυθάς-Αναστασιάδης Β. (Ντόγκας)

4ος Όμιλος (8η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης Ξέρας-Μαραμής-Γεωργούλης (Αστρεινίδης)

Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-Κομοτηνή Τσιαπλής-Χατζηχαρίσης-Παπανικολάου Γ. (Φωτιάδης)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικού-Ερμής Λαγκαδά Λόρτος-Θεοδώρου-Τσάνταλη (Σιμητόπουλος Α.)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ Παπαθανασίου Στ.-Αγραφιώτης Ι.-Σαρακενίδης (Τοζακίδης)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου Ντόγκας-Εκίζογλου-Λαδάς (Μανιός)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Γέφυρα Ντούρας-Μελανίδης-Χατζηκώστας (Θωμόπουλος)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Πανσερραϊκός Ευφραιμίδης-Κατωτικίδης-Αφραφιώτης Γρ. (Μήτσιου)

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Πανσερραϊκός-Γέφυρα Ελευθεριάδης-Ντούρας-Εκίζογλου (Δραγκίογλου)

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Παίξε Μπάλα

σχετικά άρθρα