Β’ Εσκαβδέ: οι Ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής

0
294

Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 27-28/11/2021 η αγωνιστική Δράση σε Α’, Β ‘και Γ’ όμιλο της Β’ Εσκαβδέ. Στον Α’ όμιλο η Άνω Πόλη Άρτας έχει ρεπό , ενώ ο Α.Ο Φιλοθέης αντιμετωπίζει εντός έδρας τον Ηρακλή Μοναστηρακίου Την Κυριακή 28/11/14:00 στο Νέο Τ9 Άρτας με την ομάδα του Β.Α.Ο Άρτας να παίζει εκτός έδρας στον Γ.Ο Αμφιλοχίας την Κυριακή 28/11/15:30 στο ΔΑΚ Αμφιλοχίας.

Στον Β όμιλο η πρωτοπόρος του ομίλου Α.Σ Άστρακα Ιωαννίνων αντιμετωπίζει εντός έδρας τον Πήγασο Ηλιοβουνίων το Σάββατο 27/11/18:30 στο Νέο Κλειστό Ιωαννίνων ενώ ο δεύτερος της βαθμολογίας Α.Σ Βίκος Ιωαννίνων αντιμετωπίζει τον 3ο Α.Ο Πάργας έκτος έδρας την Κυριακή 28/11/15:00 στο Κλειστό της Πάργας.

Στον Γ όμιλο η πρωτοπόρος Γ.Ε Κέρκυρας αντιμετωπίζει εκτός έδρας στο ΕΑΚ Κέρκυρας την Α.Σ.Ι Καποδίστριας την Κυριακή 28/11/13:30 ενώ ο δεύτερος της βαθμολογίας Α.Σ Λέων Κέρκυρας έχει ρεπό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί των διαιτητών:

Α’ όμιλος

27/11/2021/17:30 ΝΕΟ ΔΑΚ Αστακού Αίολος Αστακού- Κρόνος Αγρινίου Διαιτητές:Εδιαρόγλου,Λύτρας

28/11/2021/14:00 Νέο Τ9 Άρτας Α.Ο Φιλοθέης -Ηρακλής Μοναστηρακίου Διαιτητές:Τσώλης, Γαλήνας

28/11/2021/15:30 ΔΑΚ Αμφιλοχίας Γ.Ο Αμφιλοχίας -Β.Α.Ο Άρτας Διαιτητές:Μίγδος, Λαβδαριάς

Ρεπό:Ανώ Πόλη Άρτας

Β’ όμιλος

28/11/2021/15:00 Κλειστό Πάργας Α.Ο Πάργας Α.Σ Βίκος Ιωαννίνων Διαιτητές:Κλιματάς, Γείτονας

28/11/2021/14:00 Κλειστό Φιλιππιάδας Α.ΓΟ Θεσπρωτικού Α.Ο Κόνιτσας 0-20(α.α)

27/11/2021/18:30 Νέο Κλειστό Ιωαννίνων Α.Σ Άστρακα Ιωαννίνων – Πήγασος Ηλιοβουνίων Διαιτητές:Γκούμας ,Γεωργίου

28/11/2021/13:00 Κλειστό Καλπακίου Α.Ο.Κ Πωγωνίου Α.Ο Λούρου Διαιτητές:Κολυδάς, Θώμος Ορ.

Γ’ όμιλος:

28/11/2021/13.30 ΕΑΚ Κέρκυρας Α.Σ.Ι Καποδίστριας- Γ.Ε Κέρκυρας Διαιτητές:Νάκας, Ρούγκας

28/11/2021/15:45 ΕΑΚ Κέρκυρας Πήγασος Νέας Κέρκυρας Α.Ο Αλύκων Διαιτητές:Μπουχαγιάρ,Ρούγκας

28/11/2021/18:00 ΕΑΚ Κέρκυρας Ν.Α.Ο Ναυσίθοος Κένταυροι Κέρκυρας Διαιτητές:Μπουχαγιάρ,Νάκας

ΡεπόΑ.Σ Λέων Κέρκυρας