Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής στη Γ’ Εθνική

0
162

Επιστροφή στην αγωνιστική δράση Γ’ Εθνική είχαμε σήμερα, Κυριακή 11/4.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Γ’ Εθνική 

1ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Οφρυνίου

Αναγένηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης 1-2

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ένωση Αλεξ/πολης 2-1

Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου

Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός 0-2

Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Διδυμοτείχου

Μ.Αλεξ.Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου 1-1

ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 3-0 α.α.

2ος όμιλος (5η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Πλαγιάς

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς 3-0

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός 1-1

Μ.Αλεξ.Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 2-2

Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-2

Αετός Βαρβάρας – Θερμαϊκός Θέρμης 2-0

ΠΟ Ν.Καλλικράτειας – Ποσειδών Μηχανιώνας 0-1

Ρεπό : Θύελλα Σαρακηνών

3ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Μακρυχωρίου

ΑΣ Μετέωρα – Κοζάνη 1-1

Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ερμής Αμυνταίου – Δίας Δίου 0-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΠΟ Ελασσόνας 0-2

Εθνικός Ν.Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας 2-0

(14/4) ΑΟ Σελλάνων – ΠΟ Φήκης

Ρεπό : ΑΕ Καρίτσας

4ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Φωκικός – Θησέας Αγριάς 2-2

ΓΣ Αλμυρού – Ηρακλής Ψαχνών

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δημήτρα Ευξεινούπολης

Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΠΟ Αταλάντη 0-3 α.α.

Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

5ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Κτηνοτροφικός Αστ.Καληράχης – Θύελλα Κατσικάς 2-0

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΠΑΣ Πρέβεζα 1-1

Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου 0-0

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Μεσολογγίου 0-0

Τηλυκράτης – Θύελλα Μοναστηρακίου 2-0

Κέρκυρα – Αμβρακικός Λουτρού 1-0

(10/4) Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΑΕ Λευκίμμης 0-0

6ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Αήττητος Σπάτων – Πανιώνιος 0-1

Χαραυγιακός – ΓΣ Μαρκό 1-1

Προοδευτική – Εθνικός 2-0

Φωστήρας – ΑΕ Μυκόνου [] 2-0 (45+3′-57′ Μαρίνου πεν)

Πανναξιακός – ΓΣ Ηλιούπολης 3-2 (50′ αυτογκόλ, 71′ Σέμε, 90′ Κούτρος / 25′-37′ Γεμιστός)

Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου

7ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός – ΑΕ Ερμιονίδας 0-0

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Άγιος Ιερόθεος

ΠΑΟ Ρουφ – Άρης Σκάλας

Παναρκαδικός – Μολαϊκός 2-1

Πανγυθεατικός – Φοίνικας Ν.Επιδαύρου

Κορωνίδα Κοιλάδας – ΑΕ Κηφισιάς

Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

8ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Αίας Σαλαμίνας – Θύελλα Ραφήνας 0-1

ΑΠΟ Κερατσίνι – Ακράτητος 1-0

ΑΟ Καραβάς – ΑΟ Πυλίου 3-2 (48′-65′ Ατματσίδης, 82′ Νικολόπουλος / 26′ Μαργαρίτης πεν, 34′ Βακράκος πεν)

Αιολικός – Μικρασιατική Χίου 1-0 (90+3′ Πρωτούλης)

Αστέρας Βάρης – Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ

(9/4) ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων – Αετός Λουτρών 2-2

9ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Εθνικός Σκουλικάδου – Ζάκυνθος 1-3 (82′ Δαδάκος πεν / 29′ Κούνια, 47′ Σολ, 69′ Κοναγκάγια)

Παναιγιάλειος – Αίας Γαστούνης

Πάμισος Μεσσήνης – Ναυπακτιακός 1-0

ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Παλληξουριακός – Θύελλα Πατρών 0-1 (29′ Τσότρας)

ΑΟ Τσιλιβή – ΑΟ Διαβολιτσίου 0-1 (9′ Πάγια)

Ρεπό: Αχαϊκή

10ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΕ Νεάπολης – Αλμυρός Γαζίου

ΑΟ Πόρου – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Ρεθυμνιακός – Αστέρας Ρεθύμνου

Ατσαλένιος – Άρης Σούδας

Ηρόδοτος – Πλατανιάς 3-0

ΑΟ Δαμάστας – ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α.

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α.