Super League: Το πλήρες πρόγραμμα της περιόδου 2021/2022

Eνημερωθείτε από το zougla.gr για τα αποτελέσματα της Super League για τη σεζόν 2021/2022. Η σέντρα του πρωταθλήματος πραγματοποιήθηκε το διήμερο 21-22 Αυγούστου, με τη regular season να ολοκληρώνεται στις 6 Μαρτίου, ενώ η «αυλαία» των playoffs θα πέσει στις 15 Μαΐου 2022.

Tο πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος:

1η Αγωνιστική

ΑΕΚ – Ιωνικός 3-0

Άρης – ΟΦΗ 0-0

Βόλος – Λαμία 2-1

Ολυμπιακός – Ατρόμητος 0-0

Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης 4-0

Παναιτωλικός – Αστέρας 0-0

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα 0-1

2η Αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός 1-0

Απόλλων Σμύρνης – Βόλος 1-3

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 0-1

Ατρόμητος – Παναιτωλικός 1-2

Ιωνικός – Άρης 1-0

ΟΦΗ – ΑΕΚ 3-3

Λαμία – Ολυμπιακός 1-2

3η αγωνιστική

ΑΕΚ – Λαμία 1-0

Άρης – Παναθηναϊκός 1-0

Βόλος – Ατρόμητος 3-0

Ιωνικός – ΠΑΣ Γιάννινα 0-0

Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης 4-1

ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης 0-0

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ 1-2

4η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ 1-1

Απόλλων Σμύρνης – Ιωνικός 0-0

Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός 0-2

Ατρόμητος – Άρης 1-3

Παναθηναϊκός – Βόλος 5-1

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 2-0

Λαμία – Παναιτωλικός 2-2

5η αγωνιστική

Άρης – Απόλλων Σμύρνης 0-0

Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα 1-1

Βόλος – Αστέρας Τρίπολης 2-1

Ιωνικός – Λαμία 1-2

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός 0-0

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ 1-3

Παναιτωλικός – ΑΕΚ 1-3

6η αγωνιστική

ΑΕΚ – Ατρόμητος 3-0

ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός 1-2

Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης 0-1

Παναθηναϊκός – Ιωνικός 4-1

Παναιτωλικός – ΟΦΗ 1-2

ΠΑΟΚ – Βόλος 4-4

Λαμία – Άρης 0-1

7η αγωνιστική

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Άρης – Παναιτωλικός 5-1

Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός 2-1

Ατρόμητος – Ιωνικός 0-2

Βόλος – ΑΕΚ 1-3

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ 2-1

ΟΦΗ – Λαμία 0-0

8η αγωνιστική

ΑΕΚ – Άρης

ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης

Ιωνικός – Βόλος

Παναθηναϊκός – ΟΦΗ

Παναιτωλικός – Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης

Λαμία – Ατρόμητος

9η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ

Αστέρας Τρίπολης – Λαμία

Βόλος – Άρης

Ολυμπιακός – Ιωνικός

ΟΦΗ – Ατρόμητος

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

10η αγωνιστική

ΑΕΚ – Ολυμπιακός

Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ

Βόλος – ΟΦΗ

Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης

Λαμία – Παναθηναϊκός

11η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ

Απόλλων Σμύρνης – Λαμία

Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος

Ολυμπιακός – Βόλος

ΟΦΗ – Ιωνικός

Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός

ΠΑΟΚ – Άρης

12η αγωνιστική

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός

Άρης – Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης

Βόλος – Παναιτωλικός

Ιωνικός – ΠΑΟΚ

ΟΦΗ – Ολυμπιακός

Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα

13η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Βόλος

Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ

Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ

Ολυμπιακός – Άρης

Παναθηναϊκός – Ατρόμητος

Παναιτωλικός – Ιωνικός

ΠΑΟΚ – Λαμία

14η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ

Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός

Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός

Ατρόμητος – Ολυμπιακός

Ιωνικός – ΑΕΚ

ΟΦΗ – Άρης

Λαμία – Βόλος

15η αγωνιστική

AΕΚ – ΟΦΗ

Άρης – Ιωνικός

Βόλος – Απόλλων Σμύρνης

Ολυμπιακός – Λαμία

Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα

Παναιτωλικός – Ατρόμητος

ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης

16η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Ιωνικός

Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός

Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ

Ατρόμητος – Βόλος

Παναθηναϊκός – Άρης

ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός

Λαμία – ΑΕΚ

17η αγωνιστική

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

Άρης – Ατρόμητος

Βόλος – Παναθηναϊκός

Ιωνικός – Απόλλων Σμύρνης

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης

ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα

Παναιτωλικός – Λαμία

18η αγωνιστική

ΑΕΚ – Παναιτωλικός

ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος

Απόλλων Σμύρνης – Άρης

Αστέρας Τρίπολης – Βόλος

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ

Λαμία – Ιωνικός

19η αγωνιστική

Άρης – Λαμία

Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης

Ατρόμητος – ΑΕΚ

Βόλος – ΠΑΟΚ

Ιωνικός – Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα

ΟΦΗ – Παναιτωλικός

20η αγωνιστική

ΑΕΚ – Βόλος

ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης

Ιωνικός – Ατρόμητος

Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός – Άρης

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

Λαμία – ΟΦΗ

21η αγωνιστική

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ

Άρης – ΑΕΚ

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα

Ατρόμητος – Λαμία

Βόλος – Ιωνικός

Ολυμπιακός – Παναιτωλικός

ΟΦΗ – Παναθηναϊκός

22η αγωνιστική

ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

Άρης – Βόλος

Ατρόμητος – ΟΦΗ

Ιωνικός – Ολυμπιακός

Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

Λαμία – Αστέρας Τρίπολης

23η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης

Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός

Αστέρας Τρίπολης – Ιωνικός

Ολυμπιακός – ΑΕΚ

ΟΦΗ – Βόλος

Παναθηναϊκός – Λαμία

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος

24η αγωνιστική

ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

Άρης – ΠΑΟΚ

Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης

Βόλος – Ολυμπιακός

Ιωνικός – ΟΦΗ

Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός

Λαμία – Απόλλων Σμύρνης

25η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία

Απόλλων Σμύρνης – Ατρόμητος

Αστέρας Τρίπολης – Άρης

Ολυμπιακός – ΟΦΗ

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ

Παναιτωλικός – Βόλος

ΠΑΟΚ – Ιωνικός

26η αγωνιστική

ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης

Άρης – Ολυμπιακός

Ατρόμητος – Παναθηναϊκός

Βόλος – ΠΑΣ Γιάννινα

Iωνικός – Παναιτωλικός

ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης

Λαμία – ΠΑΟΚ

Πηγή:Zougla.gr

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Παίξε Μπάλα

σχετικά άρθρα