Super League 2:Οι ορισμοί των διαιτητών της 3ης αγωνιστικής σε Βόρειο και Νότιο Όμιλο

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές της 3ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Super League 2, οι οποίες αφορούν παιχνίδια για τον Βόρειο και Νότιο όμιλο .Όπου η ομάδα του Θεσπρωτού αντιμετωπίζει εκτός έδρας την ομάδα του ΑΟ Ξάνθης την Κυριακή 21/11/15:00 Γήπεδο Ξάνθη Αρένα με την αναμέτρηση ορίστηκε να Διευθύνει ο Τσιάρας του Συνδέσμου (Καβάλας)με Βοηθούς τους  Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μπαλιάκας του Συνδέσμου(Κοζάνης)4ος ορίστηκε ο Γιουματζίδης του Συνδέσμου (Πέλλας)ενώ Παρατηρητής Ο Κωτούλας του Συνδέσμου (Κιλκίς) Ενώ την αναμέτρηση του Καραϊσκάκη Άρτας που θα αγωνιστεί στο Δημοτικό Σπάτων το Σάββατο 20/11/15:00 με την Άεκ Β’ ορίστηκε να διευθύνει ο Τσαγκαράκης του Συνδέσμου(Χανίων) με Βοηθούς τους Αναστασάκη του Συνδέσμου(Χανίων) ,Κακαφώνης του Συνδέσμου(Αχαΐας),με 4ο Ψύχουλας Συνδέσμου(Βοιωτίας),με Παρατηρητής τον Σπυράκη Συνδέσμου (Λακωνίας).

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Βόρειος όμιλος

Ολυμπιακός Β-ΑΕΛ (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Δέτση (Αθηνών), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Παρατηρητής: Κωνσταντίνου (Αιτ/νίας)

Πανσερραϊκός-ΑΟ Τρίκαλα (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Τοροσιάδης, Κουφός (Μακεδονίας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Ντοσίδης (Θράκης)

Ηρακλής-ΠΑΟΚ Β (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παραφέστας (Λάρισας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Κωστούδης (Μακεδονίας)

Βέροια-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιώς), Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Παρατηρητής: Σταμούλης (Μακεδονίας)

Απόλλων Πόντου-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)
Βοηθοί: Τσακίρης, Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Παρατηρητής: Λέφας (Πιερίας)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
4ος: Ματσούκας (Αιτ/νίας)
Παρατηρητής: Γκάγκας (Λάρισας)

Πιερικός-Καβάλα
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Ζίρδας (Αθηνών), Αναστασίου (Θεσσαλίας)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Στρατούδης (Έβρου)

Ξάνθη-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μπαλιάκας (Κοζάνης)
4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Παρατηρητής: Κωτούλας (Κιλκίς)

Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

Νότιος όμιλος

Αιγάλεω-ΟΦ Ιεράπετρας (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αργολίδας), Κοττώρος (Δωδ/νήσου)
4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Παρατηρητής: Λαμπαδαρίου (Πειραιώς)

Ηρόδοτος-Ζάκυνθος (Σάββατο 20/11 – 18:00)
Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατ. Αττικής)
Βοηθοί: Χρηστάκος (Πειραιώς), Ισσά (Αθηνών)
4ος: Νικολάου (Αθηνών)
Παρατηρητής: Παπαδάκης (Λασιθίου)

Λεβαδειακός-Χανιά (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Νηδριώτης (Αθηνών), Γεωργακόπουλος (Πειραιώς)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Παρατηρητής: Λιόλιος (Λάρισας)

Ρόδος-Διαγόρας
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειριαιώς)
Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτ. Αττικής), Νικολάου (Αθηνών)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Παρατηρητής: Ζαννέτης (Δωδ/νήσου)

Επισκοπή-Αστέρας Βλαχιώτη (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Βιντσεντζάτος (Ανατ. Αττικής), Τσολακίδης (Αθηνών)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιώς)
Παρατηρητής: Κουρκουνάς (Λασιθίου)

Κηφισιά-Εργοτέλης (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Μανάσης (Τρικάλων)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)
Παρατηρητής: Μοιραδωνάκης (Πειραιώς)

ΑΕΚ Β-Καραϊσκάκης (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κακαφώνης (Αχαΐας)
4ος: Ψύχουλας (Βοιωτίας)
Παρατηρητής: Σπυράκης (Λακωνίας)

Καλαμάτα-Παναθηναϊκός Β (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), Καλλής (Ανατ. Αττικής)
4ος: Αντωνίου (Αχαΐας)
Παρατηρητής: Μπερσής (Αρκαδίας)

Ρεπό: Καλλιθέα





spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Παίξε Μπάλα

σχετικά άρθρα