Super League 2: Το πρόγραμμα της 11ης αγωνιστικής

0
151

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ – ΕΠΟ οι ορισμοί των διαιτητών της 11ης αγωνιστικής της Super League 2 που θα διεξαχθή την Τετάρτη 5 Ιανουαρίου 2021 στις 15:00. Με την ομάδα του Καραϊσκάκη Άρτας να υποδέχεται την ομάδα του Α.Π.Σ. Ζακύνθου στις 15:00 στο Δημοτικό Στάδιο Αγίων Αναργύρων, στα πλαίσια της 11ης αγωνιστικης της Super League 2 για τον Νότιο όμιλο, την αναμέτρηση έχει οριστεί να διευθύνει ο Μπούμπας Σύνδεσμο(Ηπείρου) με βοηθούς του Λιόντο – Διαμαντή Σύνδεσμο(Ηπείρου)ενώ 4ος ορίστηκε ο Κατσικογιάννης Σύνδεσμο(Ηπείρου), με παρατηρητή διαιτησίας Κωσταντίνος(Αιτωλοακαρνανίας). Την αναμέτρηση του Θεσπρωτού που αγωνίζεται αυτός εντός έδρας στις 15:00 στο Δημοτικό Στάδιο Ηγουμενίτσας με αντίπαλο την ΑΕΛ έναν αγώνα τον οποίον έχει οριστεί να διευθύνει ο Βλάχος Συνδέσμου(Αν. Αττικής) Δημόπουλος Συνδέσμου(Κορινθίας) – Μάνασης Συνδέσμου(Τρικάλων), ενώ 4ος ορίστηκε ο Λεωνίδας Συνδέσμου(Τρικάλων) ,με παρατηρητή διαιτησίας Κούλιας Συνδέσμου(Κέρκυρας).

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της 11ης αγωνιστικής

Τετάρτη 5 Ιανουαρίου 2022(15:00)

Βόρειος όμιλος

Γήπεδο Μακεδονικού

Απόλλων Πόντου – Π.Ο. Τρίγλιας(Ηρακλής)

Διαιτητής: Βρέσκας(Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος – Μινούδης(Πιερίας)

4ος: Πολυχρόνης(Πιερίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κωστούδης(Μακεδονίας)

Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Τσιοφλίκη(Λάρισας)

Βοηθοί: Νίκζας – Παραφέστας(Λάρισας)

4ος: Μαχαίρας(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ευθυμιάδης(Πιερίας)

Α’ ΔΑΚ Κατερίνης

Πιερικός – Ολυμπιακός Β’

Διαιτητής: Μπεκιάρης(Καρδίτσας)

Βοηθοί: Δίπλαρης – Βογιατζής(Καρδίτσας)

4ος: Γιουματζίδης(Πέλλας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταμούλης(Μακεδονίας)

Ξάνθη Arena

Α.Ο. Ξάνθης – Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Πουλικίδης

Βοηθοί: Χατζηνάκος – Κουβαλλάκης

4ος: Τσιάρας(Καβάλας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Στρατούδης(Εβρού)

Δημοτικό Στάδιο Ηγουμενίτσας

Θεπσρωτός – ΑΕΛ

Διαιτητής: Βλάχος(Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Δημόπουλος(Φλώρινας) – Μανάσης(Τρικάλων)

4ος: Λεωνίδας(Τρικάλων)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κούλιας(Κέρκυρας)

Δημοτικό Στάδιο “Ανθή Καραγιάννη”

Α.Ο. Καβάλας – Α.Ο. Τρικάλων

Διαιτητής: Τσιμεντερίδης(Κοζάνης)

Βοηθοί: Μπαλιάκας – Πραχάλης(Κοζάνης)

4ος: Βουρνέλης(Μακεδονίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαβριηλίδης(Θράκης)

Δημοτικό Στάδιο Αριδαίας

Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΟΚ Β’

Διαιτητής: Φίτσας(Πρέβεζας – Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης(Πρέβεζας) – Χριστοδούλου(Ημαθίας)

4ος: Τακίδης(Κιλκίς)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κωτούλας(Κιλκίς)

Πανθεσαλλικό Στάδιο Βόλου

Διαιτητής: Βεργέτης(Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κύριος(Αρκαδίας) – Κωσταντόπουλος(Κορινθίας)

4ος: Λάμπρου(Ευβοίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Γκάγκας(Λάρισας)

Νότιος όμιλος

ΔΑΚ Γάλλου”Θεόδωρος Βαρδινογιάννης”

Διαιτητής: Πουλόπουλος(Πειραιά)

Bοηθοί: Κορώνας – Χρηστάκος(Πειραιά)

4ος: Τσαμούρης(Πειραιά)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Παστρωμάς(Δυτ. Αττικής)

Δημοτικό Στάδιο Καισαριανής”Μιχάλης Κριτηκόπουλος”

Κηφισία – Π.Α.Σ.Α. Ηρόδοτος

Διαιτητής: Κουκούλας(Λέσβου)

Βοηθοί: Δημόπουλος – Πλάκας(Δυτ. Αττικής)

4ος: Μπαιρακτάρης(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ζαννετίδης(Λέσβου)

Δημοτικό Στάδιο Αιγάλεω”Σταύρος Μαυροθαλασσίτης”

Διαιτητής: Ανδριανός(Αχαΐας)

Βοηθοί: Κακαφώνης(Αχαΐας) – Ισακοβίδης(Λακωνίας)

4ος: Μπακογιάννης(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσιδώνης( Δωδεκανήσου)

Δημοτικό Στάδιο Μεσσήνης

Καλαμάτα – Καλλιθέα

Διαιτητής: Κάτοικος(Αθηνών)

Βοηθοί: Σταβρόγλου(Αθηνών) – Καραθανάσης(Ανατο. Αττικής)

4ος: Στάμος(Ηλείας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κύριου(Αρκαδίας)

Δημοτικό Στάδιο Ασπροπύργου“Τσόκας Γεώργιος”

Παναθηναϊκός Β’ – Ο.Φ. Ιεράπετρας

Διαιητής: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Πριόνας(Ευβοίας) – Κωσταντιός(Ευβοίας)

4ος: Θεοχάρης(Θεσσαλίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Λιανός(Βοιωτίας)

Δημοτικό Στάδιο Αναργύρων

Καραισκάκης Άρτας – Α.Π.Σ. Ζακύνθου

Διαιτητής: Μπούμπας(Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος – Διαμαντής(Ηπείρου)

4ος: Κατσικογιάννης(Ηπείρου)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κωσταντίνος(Αιτωλοκαρνανίας)

Παγκρήτιο Στάδιο

Εργοτέλης – Χανιά

Διαιτητής: Αναστασόπουλος(Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Μαλάνδρης(Χαλκιδικής) – Τοροοσιάδης(Μακεδονία)

4ος: Αντωνίου(Αχαΐα)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαργαρίτη(Ευβοία)

Δημοτικό Στάδιο Σπάρτης

Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Ρόδου

Διαιτητής: Ντάουλας(Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Οικονόμου(Δυτ. Αττικής) – Τριαντάφυλλος(Κορινθίας)

4ος: Κάδδας(Αχαΐας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπερσής(Αρκαδίας)