Super League 2: Το πρόγραμμα της 10ης(εμβόλιμης)αγωνιστικής

0
278

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 10ης(εμβόλιμης) αγωνιστικής που θα διεξαχθή την Τετάρτη 29 Δεκεμβρίου 2021 στις 15:00. Την εκτός έδρας αναμέτρηση του Θεσπρωτού στα Τρίκαλα απέναντι στον Α.Ο. Τρικάλων στο Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων στις 15:00 θα διευθύνει ο Μπακογιάννης Συνδέσμου(Αθηνών),με βοηθούς τους Καλαμπόκης Τσιλίκας Συνδέσμου(Αιτωλοακαρνανίας) 4ος ορίστηκε η Τσιοφλίκη Συνδέσμου(Λάρισας), ενώ παρατηρητής διαιτησίας ο Λέφας Συνδέσμου(Πιερίας)Την αναμέτρηση του Καραϊσκάκη Άρτας στο Δημοτικό Στάδιο Περιβολίων στις 15:00 Κόντρα στα Χανιά θα διευθύνει ο Πατεμτζής(Ηρακλείου), με βοηθούς τους Μαρκαντωνάκη Συνδέσμου(Ηρακλείου) Φραγκιαδάκης Συνδέσμου (Λασιθίου), 4ος ορίστηκε ο Πουλόπουλος (Πειραιά), ενώ παρατηρητής Διαιτησίας ο Μαρανός Συνδέσμου(Αθηνών)

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόργαμμα της 10ης αγωνιστικής.

Τετάρτη 29 Δεκεμβρίου 2021 (15:00)

Βόρειος όμιλος

ΑΕΛ – A.O. Ξάνθης

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)

4ος: Βρέσκας (Πιερίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ίτσκος (Πέλλας)

Ολυμπιακός Β – Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

Βοηθοί: Κοττόρος (Δωδ/νήσου) – Αρμάκολας (Κυκλάδων)

4ος: Στάμος (Ηλείας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Γιανουγλίδης(Αθηνών)

Π.Ο. Τρίγλιας(Ηρακλής) – Ν.Π.Σ. Βέροιας

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Σάββας, Αναστασιάδης (Σερρών)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κωσταντάρας(Καβάλας)

Ολυμπιακός Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Καμπερίδης – Κουκούμης (Καβάλας)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Λιόλιος (Λάρισας)

ΠΑΟΚ Β – Α.Ο. Καβάλας

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας) – Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Φωτιάδης Σερρών

Α.Ο.Τρίκαλα – Θεσπρωτός

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Καλαμπόκης – Τσιλίκας (Αιτ/νίας)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Λέφας(Πιερίας)

Απόλλων Λάρισας – Πιερικός

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος – Αϊνάλης (Μακεδονίας)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουζάκης(Θεσσαλίας)

Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)

Βοηθοί: Τζιώτζιος – Καραγιάννης (Θράκης)

4ος: Μέγας (Θράκης)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τρύφων (Δράμας)

Ρεπό: Νίκη Βόλου

Νότιος όμιλος

Καλλιθέα – ΑΕΚ Β(15:00)

Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Μανάσης (Τρικάλων)

4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κασκαντίιρη (Δυτικής Ατικής)

Χανιά – Καραϊσκάκης Άρτας(15:00)

Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Μαυραντωνιάδης (Ηρακλείου) – Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαρανός (Αθηνών)

Ζάκυνθος-Παναθηναϊκός Β (14:30)

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαζαράκης (Κεφαλληνίας)

Ο.Φ. Ιεράπετρας-Καλαμάτα(15:00)

Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Αναστασάκης (Χανίων)

4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης (Ηρακλείου)

Αιγάλεω – Κηφισιά(15:00)

Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης, Νικολάου (Αθηνών)

4ος: Ψυχουλάς (Βοιωτίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Δροσινός (Πειραιά)

Ηρόδοτος – Επισκοπή(15:00)

Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)

Βοηθοί: Ίσσα -Τσολακίδης (Αθηνών)

4ος: Κατοίκος (Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαδάκης (Λασιθίου)

Λεβαδειακός – Ρόδος(15:00)

Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)

Βοηθοί: Δημόπουλος, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)

4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μάνθος (Αχαίας)

Πέμτη 30 Δεκεμβρίου 2021 (15:00)

Διαγόρας Ρόδου – Εργοτέλης

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Καλλής – Βιντσεντζάτος (Ανατ. Αττικής)

4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαργαρίτη(Ευβοίας)

Ρεπό: Αστέρας Βλαχιώτη