Super League 2: Το πρόγραμμα και οι ορισμοί των διαιτητών της (19ης)εμβόλιμης αγωνιστικής

0
103

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ-ΕΠΟ οι ορισμοί των διαιτητών της 19ης εμβόλιμης αγωνιστικής που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 16 Φεβρουαρίου 2022.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της 19ης αγωνιστικής

Τετάρτη 16 Φεβουαρίου 2022

Βόρειος όμιλος

Γήπεδο ΔΑΚ Κατερίνης(15:00)

Πιερικός – Θεσπρωτός

Διαιτητής: Μπαϊλης(Πρέβεζας-Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης(Πρέβεζα-Λευκάδας) -Φαλτακάς(Γρεβενών)

4ος: Τσιάρας(Καβάλας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τζήκας(Μακεδονίας)

Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας(15:00)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Α.Ο. Καβάλας

Διαιτητής: Βουρνέλης(Μακεδονίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος(Μακεδονίας) – Αϊνάλης(Μακεδονίας)

4ος: Μπούμπας(Ηπείρου)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Πάνου(Αιτωλοακαρνανίας)

Γήπεδο Γ.Σ. Μακεδονικού(15:00)

Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Καλατζής(Θεσαλλίας)

Βοηθοί: Μπαλιάκας – Πραχάλης(Κοζάνης)

4ος: Τσιοφλίκη(Λάρισας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Φωτιάδης(Σερρών)

Δημοτικό Στάδιο Βέροιας(15:00)

Ν.Π.Σ. Βέροιας – Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Βάτσιος(Δυτ.Αττικής)

Βοηθοί: Παγουρτζής(Πειραιά) – Γεωργακόπουλος(Πειραιά)

4ος: Αλαμπέης(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταμούλης(Μακεδονίας)

Γήπεδο Καυταντζόγλειο Στάδιο(15:00)

Π.Ο. Τρίγλια(Ηρακλής) – Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Τακίδης(Κιλκίς)

Βοηθοί: Χατζηνάκος – Τσακίρης(Δράμας)

4ος: Τσιμεντερίδης(Κοζάνης)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ευθυμιάδης(Πιερίας)

Δημοτικό Στάδιο Σερρών(15:00)

Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Β’

Διαιτητής: Θεοχάρης(Θεσαλλίας)

Βοηθοί: Νίκζας(Λάρισας) – Παραφέστας(Λάρισας)

4ος: Λεωνίδας(Τρικάλων)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ίτσκος(Πέλλας)

Προπονητικό Γήπεδο Ρέντη(15:00)

Ολυμπιακός Β’ – Α.Ο. Τρίκαλα

Διαιτητής: Πατεμτζής(Ηρακλείου)

Βοηθοί: Δασκαλάκης(Ηρακλείου) – Μαυραντωνάκης(Ηρακλέιου)

4ος: Κρασαγάκης(Ηρακλέιου)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μητροφάνης(Αθηνών)

Γήπεδο Φιλιπούπολης(15:00)

Απόλλων Λάρισας – Α.Ε.Λ.

Διαιτητής: Περράκης(Αθηνών)

Βοηθοί: Παπδόπουλος(Μακεδονίας) – Σπυρόπουλος(Αν. Αττικής)

4ος: Μαχαίρας(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοφίτσας(Αθηνών)

Ρεπό: Α.Ο. Ξάνθης

Τετάρτη 16 Φεβρουαρίου 2022

Νότιος όμιλος

Γήπεδο ΟΑΚΑ(15:30)

ΑΕΚ Β’ – Παναθηναϊκός Β ‘

Διαιτητής: Γκάμαρης(Αθηνών)

Βοηθοί: Πλάκας(Δυτ. Αττικής) – Μποζατζίδης(Μακεδονίας)

4ος: Ρηγόπουλος(Ηλείας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κύριου(Αρκαδίας)

Δημοτικό Στάδιο Καισαριανής”Μιχάλης Κρητικόπουλος”(15:00)

Α.Ε. Κηφισίας – Καραϊσκάκης Άρτας

Διαιτητής: Τσαγκαράκης(Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης(Χανίων) – Κοσιμοπούλου(Χανίων)

4ος: Φίτσας(Πρέβεζα-Λευκάδας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Συμεωνίδης(Σάμου)

ΔΑΚ Γάλλου(15:00)

Α.Ο. Επισκοπής – Γ.Σ. Εργοτέλης 88

Διαιτητής: Ανδριανός(Αχαϊας)

Βοηθοί: Οικονόμου(Αχαϊας) – Αραβίδης(Αθηνών)

4ος: Κουκουράκης(Χανίων)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαδάκης(Λασιθίου)

Δημοτικό Στάδιο Ρόδου(15:00)

Α.Σ. Ρόδου – Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Βλάχος(Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Ίσσα(Αθηνών) – Δέτση(Δωδεκανήσου)

4ος: Στάμος(Ηλείας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Δροσινός(Πειραιά)

Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς(14:00)

Λεβαδειακός – Γ.Σ. Διαγόρας Ρόδου

Διαιτητής: Μπεκιάρης(Καρδίτσας)

Βοηθοί: Δίπλαρης(Καρδίτσας) – Κωσταντόπουλος(Κορινθίας)

4ος: Τσαμούρης(Πειραιά)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλύβας(Ευρυτανίας)

Δημοτικό Στάδιο Αλικαρνασού(15:00)

Π.Α.Σ.Α. Ηρόδοτος – ΠΑΕ Χανιά

Διαιτητής: Βεργέτης(Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κύριος(Αρκαδίας) – Γουρνιάς(Αν.Αττικής)

4ος: Πουλόπουλος(Πειραιά)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Γιαννουγλίδης(Αθηνών)

Δημοτικό Στάδιο Αιγάλεω”Σταύρος Μαυροθαλασσσίτης”(14:00)

Α.Ο. Αιγάλεω – Α.Π.Σ. Ζακύνθου

Διαιτητής: Τσετίλας(Γρεβενών)

Βοηθοί: Στάϊκος(Λάρισας)Δημόπουλος(Δυτ.Αττικής)

4ος: Αντωνίου(Αχαϊας)

Παρατηρητής Διαιτησιας: Κωστούδης(Μακεδονίας)

Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας”Γρηγόρης Λαμπράκης”(15:00)

Γ.Σ. Καλλιθέας – Ο.Φ. Ιεράπετρας

Διαιτητής: Ματσούκας(Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Κωσταντιός – Πριόνας(Ευβοίας)

4ος: Λάμπρου(Ευβοίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ζαννετίδης(Δωδεκανήσου)

Ρεπό: Π.Σ. Καλαμάτας