Super League 2: Τα αποτελέσματα των εξ αναβολής αγώνων, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική

0
146

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των εξ αναβολής αγώνων , η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική

Βόρειος όμιλος

Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022(15:00)

Απόλλων Πόντου 1-1 Αναγέννηση Καρδίτσας

Ολυμπιακός Βόλου 0-2 Ν.Π.Σ. Βέροιας

Πέμπτη 17 Μαρτίου 2022(15:00)

ΠΑΟΚ Β’ 3-0 Α.Ο. Τρίκαλα

Βαθμολογία

1 Ν.Π.Σ. Βέροιας 55

2 Α.Ε.Λ. 47

3 Αναγέννηση Καρδίτσας 44

4 Α.Ο. Ξάνθης 36

5 Νίκη Βόλου 35

6 Π.Ο. Τρίγλιας(Ηρακλής) 33

7 ΠΑΟΚ Β’ 32

8 Αλμωπός Αρδιαίας 31

9 Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Β’ 29

10 Θεσπρωτός 24

11 Απόλλων Πόντου 22

12 Απόλλων Λάρισας 22

13 Πανσσερραϊκός 20

14 Α.Ο. Τρίκαλα 20

15 Πιερικός 19

16 Ολυμπιακός Βόλου 19

17 Α.Ο. Καβάλας 16

*1ηθέση Πρόκριση – Super League 2 (Τελική Φάση)

**14ηθέση-17ηθέση Υποβιβασμός

Σάββατο 19 Μαρτίου 2022(15:00)

Α.Ο. Ξάνθης – ΠΑΟΚ Β'(14:45)

Ν.Π.Σ. Βέροιας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Β'(17:00)

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022

Α.Ο. Καβάλας – Νίκη Βόλου(14:45)

Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου(14:45)

Πιερικός – Α.Ο. Τρίκαλα(14:45)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Α.Ε.Λ.(14:45)

Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας(14:45)

Π.Ο. Τρίγλια(Ηρακλής) – Πανσερραϊκός(14:45)

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

Νότιος όμιλος

Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022(15:00)

Α.Π.Σ. Ζακύνθου 1-1 Ο.Φ. Ιεράπετρας

Α.Σ. Ρόδου 1-0 ΑΕΚ Β’

Βαθμολογία

1 Λεβαδειακός 44

2 Π.Σ. Καλαμάτας 44

3 Γ.Σ. Καλλιθέας 42

4 ΠΑΕ Χανιά 40

5 Α.Ε. Κηφισιάς 40

6 Α.Ο. Αιγάλεω 35

7 ΑΕΚ Β’ 34

8 Α.Ο. Επισκοπής 34

9 Γ.Σ. Εργοτέλης 88′ 33

10 Ο.Φ. Ιεράπετρας 27

11 Παναθηναϊκός Β 26

12 Α.Σ. Ρόδου 23

13 Γ.Σ. Διαγόρας Ρόδου 22

14 Καραϊσκάκης Άρτας 22

15 Π.Α.Σ.Α. Ηρόδοτος 20

16 Αστέρας Βλαχιώτη 18

17 Α.Π.Σ. Ζάκυνθος 15

*1ηθέση Πρόκριση – Super League 2 (Τελική Φάση)

**14ηθέση-17ηθέση Υποβιβασμός

Επόμενη 25η αγωνιστική(19-20/3/2022)

Σάββατο 19 Μαρτίου 2022

Παναθηναϊκός Β’ – Γ.Σ. Διαγόρας Ρόδου(14:45)

ΑΕΚ Β΄ – Α.Π.Σ. Ζακύνθου(14:45)

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022

Καραϊσκάκης Άρτας – Αστέρας Βλαχιώτη(14:45)

Π.Σ. Καλαμάτας – ΠΑΕ Χανιά(14:45)

Α.Ε. Κηφισιάς – Ο.Φ. Ιεράπετρας(14:45)

Α.Ο. Επισκοπής – Γ.Σ. Καλλιθέας(14:45)

Α.Σ. Ρόδος – Α.Ο. Αιγάλεω(14:45)

Λεβαδειακός – Π.Α.Σ.Α. Ηρόδοτος(14:45)

Ρεπό: Γ.Σ. Εργοτέλης 88′