Super League 2: Τα αποτελέσματα των εξ αναβολής αγώνων

0
134

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των εξ αναβολής αγώνων , η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική

Βόρειος όμιλος

Τετάρτη 2 Μαρτίου 2022

Αναγέννηση Καρδίτσας 5-2 Ν.Π.Σ. Βέροιας

Ολυμπιακός Βόλου 3-1 ΠΑΟΚ Β’

Π.Ο. Τρίγλιας(Ηρακλής) 1-0 Α.Ο. Ξάνθης

Βαθμολογία

1 Ν.Π.Σ. Βέροιας 45

2 Α.Ε.Λ. 42

3 Α.Ο. Ξάνθης 34

4 Αναγέννη Καρδίτσας 34

5 Π.Ο. Τρίγλιας(Ηρακλής) 29

6 Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Β’ 28

7 Νίκη Βόλου 28

8 ΠΑΟΚ Β’ 26

9 Αλμωπός Αριδαίας 26

10 Θεσπρωτός 23

11 Α.Ο. Τρίκαλα 20

12 Πιερικός 19

13 Απόλλων Λάρισας 19

14 Απόλλων Πόντου 17

15 Πανσερραϊκός 17

16 Ολυμπιακός Βόλου 16

17 Α.Ο. Καβάλας 14

* 1η θέση Πρόκριση – Super League 2 (Τελική Φάση)

** 14ηθέση-17ηθέση Υποβιβασμός

Επόμενη (22η) αγωνιστική(5-6/3/2022)

Σάββατο 5 Μαρτίου 2022

Νίκη Βόλου – Πιερικός(14:45)

Κυριακή 6 Μαρτίου 2022

Αλμωπός Αριδαίας – Α.Ο. Ξανθής(14:45)

Α.Ε.Λ. – Π.Ο. Τρίγλια(Ηρακλής)(14:45)

Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός(14:45)

Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας(14:45)

ΠΑΟΚ Β’ – Απόλλων Πόντου(14:45)

Α.Ο. Καβάλας – Θεσπρωτός(14:45)

Α.Ο. Τρίκαλα – Ν.Π.Σ. Βέροιας(17:00)

Νότιος όμιλος

Τετάρτη 2 Μαρτίου 2022

Α.Ε. Κηφισιάς 1-0 Α.Σ. Ρόδος

Καραϊσκάκης Άρτας 1-0 Γ.Σ. Καλλιθέας

Α.Π.Σ. Ζακύνθου – Ο.Φ. Ιεράπετρας(αναβλήθηκε λόγω covid-19)

Βαθμολογία

1 Λεβαδειακός 41

2 Π.Σ. Καλαμάτας 38

3 Γ.Σ. Καλλιθέας 36

4 Α.Ο Αιγάλεω 35

5 ΠΑΕ Χανιά 34

6 Α.Ε. Κηφισιάς 33

7 ΑΕΚ Β’ 33

8 Α.Ο. Επισκοπής 28

9 Γ.Σ. Εργότέλης 88′ 28

10 Παναθηναϊκός Β’ 24

11 Ο.Φ. Ιεράπετρας 23

12 Καραϊσκάκης Άρτας 20

13 Α.Σ. Ρόδος 20

14 Διαγόρας Ρόδου 19

15 Π.Α.Σ.Α. Ηρόδοτος 17

16 Αστέρας Βλαχιώτη 14

17 Α.Π.Σ. Ζακύνθου 10

* 1η θέση Πρόκριση – Super League 2 (Τελική Φάση)

** 14ηθέση-17ηθέση Υποβιβασμός

Επόμενη (22η) αγωνιστική(5-6/3/2022)

Σάββατο 5 Μαρτίου 2022

Καραϊσκάκης Άρτας – Παναθηναϊκός Β'( 14:45)

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕΚ Β'(14:45)

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Λεβαδειακός(14:45)

Κυριακή 6 Μαρτίου 2022

Γ.Σ. Διαγόρας Ρόδου – Α.Ε. Κηφισίας(14:45)

Γ.Σ. Εργοτέλης 88′ – Π.Σ. Καλαμάτας(14:45)

Α.Π.Σ. Ζακύνθου – Α.Σ. Ρόδος(14:45)

Γ.Σ. ΚαλλιθέαςΠ.Α.Σ.Α. Ηρόδοτος (14:45)

ΠΑΕ Χανιά – Α.Ο. Επισκοπής(14:45)