Super League 2: Οι ορισμοί των διαιτητών της 2ης αγωνιστικής

Ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές των αγώνων της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2.

Τους ορισμούς για τα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής τόσο στο Νότιο όσο και στο Βόρειο όμιλο ανακοίνωσε πρίν λίγο η ΚΕΔ,όπου στον αγώνα του Καραϊσκάκη Άρτας με αντίπαλο την Κηφισιά το Σάββατο 13/11 στις 15:00 στο Δημοτικό Στάδιο Αγίων Αναργύρων ορίστηκε να διευθύνει ο Κουκούλας του Συνδέσμου (Λέσβου) ,ενώ την αναμέτρηση του Θεσπρωτού με αντίαπλο τον Πιερικό την Κυριακή 14/11 στις 15:00 στο Δημοτικό Στάδιο Ηγουμενίτσας ορίστηκε να διευθύνει ο Μπούμπας Σύνδεσμος (Ηπείρου).

Αναλυτικά η ορισμοί:

Βόρειος όμιλος

Θεσπρωτός-Πιερικός
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Φαλτακάς (Γρεβενών)
4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Παρατηρητής: Πουλημάς (Κερκύρας)

Καβάλα-Αναγέννηση Καρδίτσας (Σάββατο 13/11 – 15:00)

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Παρατηρητής: Γαβριηλίδης (Θράκης)

Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Μινούδης (Πιερίας), Καμπερίδης (Καβάλας)
4ος: Τσιάρας (Καβαλάς)
Παρατηρητής: Σαββόγλου (Ξάνθης)

Νίκη Βόλου-Βέροια (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Σταΐκος, Κουκούμης (Καβάλας)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Παρατηρητής: Φωτιάδης (Σερρών)

Ολυμπιακός Βόλου-Ηρακλής
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Φίλος, Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Τρύφων (Δράμας)

ΠΑΟΚ Β-Πανσερραϊκός (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Τσετσιλάς (Γρεβενών)
Βοηθοί: Πραχάλης (Κοζάνης), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

ΑΟ Τρίκαλα-Ολυμπιακός Β ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕΛ-Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αργολίδας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Παρατηρητής: Δροσινός (Χαλκιδικής)

Νότιος όμιλος

Παναθηναϊκός Β-ΑΕΚ Β
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Κολλιάκος (Αθηνών)
4ος: Κατοίκος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μαστορίδης (Ηρακλείου)

Καραϊσκάκης-Κηφισιά (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Δέτση (Αθηνών)
4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Παρατηρητής: Κουζάκης (Θεσσαλίας)

Εργοτέλης-Επισκοπή
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιώς)
Παρατηρητής: Βασσάλος (Χανίων)

Αστέρας Βλαχιώτη-Ρόδος
Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλλής (Ανατ. Αττικής), Κυρίος (Αρκαδίας)
4ος: Νικολάου (Αθηνών)
Παρατηρητής: Σταθόπουλος (Αχαΐας)

Διαγόρας-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Ανατ. Αττικής), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Μαράνος (Αθηνών)

Χανιά-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Μπαΐρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Παγουρτζής (Πειραιώς), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Κατσιδώνης (Δωδ/νήσου)

Ζάκυνθος-Αιγάλεω (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιώς)
Βοηθοί: Πριόνας, Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μαζαράκης (Κεφαλληνίας/Ιθάκης

ΟΦ Ιεράπετρας-Καλλιθέα (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Νιδριώτης (Αθηνών)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)
Παρατηρητής: Δροσινός (Πειραιά)

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Παίξε Μπάλα

σχετικά άρθρα