Super League 2: Οι ορισμοί των διαιτητών στους εξ αναβολής αγώνες

0
95

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ- ΕΠΟ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους εξ αναβολής αγώνες:

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα των αγώνων:

Βόρειος Όμιλος

Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας(15:00)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Τσιοφλίκη(Λάρισας)

Βοηθοί: Νικζάς -Μάνος(Λάρισας)

4ος: Μαχαίαρας(Αθηνών)

Παρατηρητής Διιατησίας: Ευθυμιάδης(Πιερίας)

Γήπεδο Γ.Σ. Μακεδονικού(15:00)

ΠΑΟΚ Β’ Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Μελτζανίδης(Ημαθίας)

Βοηθοί: Χριστοδούλου(Ημαθίας) – Τσακίρης(Δράμας)

4ος: Πουλικίδης(Δράμας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κωτούλας(Κιλκίς)

Προπονητικό Ρέντη(15:00)

Ολυμπιακός Β’ – Α.Ο. Ξάνθης

Διαιτητής: Πολυχρόνης(Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος – Μηνούδης(Πιερίας)

4ος: Ανδριανός(Αχαϊας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Λιαχούδης(Μακεδονίας)

Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων(15:00)

Α.Ο. Τρίκαλα – Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Κατόπης(Σάμου)

Βοηθοί: Κωσυταντόπουλος(Κορινθίας) – Διαμαντής(Ηπείρου)

4ος: Μπούμπας(Ηπείρου)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Πάνου(Αιτωλοακαρνανίας)

Γήπεδο ΕΑΚ Λάρισας Αλκαζάρ(15:00)

Α.Ε.Λ. – Α.Ο. Καβάλας

Διαιτητής: Μπεκιάρης(Καρδίτσας)

Βοηθοί: Αραβίδης -Λυκούργος(Αθηνών)

4ος: Καλατζής(Θεσσαλίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τεβελέκης(Μακεδονίας)

Δημοτικό Στάδιο Φιλιπούπολης(15:00)

Απόλλων Λάρισας – Θεσπρωτός

Διαιτητής: Νικολάου(Αθηνών)

Βοηθοί: Καλλής(Αν.Αττικής) – Ίσσα(Αθήνων)

4ος: Δραγάτης(Αν.Αττικής)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλύβας(Ευρυτανίας)

Α’ ΔΑΚ Κατερίνης(15:00)

Πιερικός – Π.Ο. Τρίγλιας(Ηρακλής)

Διαιτητής: Ψύχουλας(Βοιωτίας)

Βοηθοί: Φίλος – Δελής(Βοιωτίας)

4ος: Τακίδης(Κιλκίς)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Γκαγκάς(Λάρισας)

Νότιος Όμιλος

Τετάρτη 2 Φεβρουαρίου 2022

Δημοτικό Στάδιο Ρόδου(15:00)

Α.Σ. Ρόδου – Γ.Σ. Καλλιθέας

Διαιτητής: Πουλόπουλος(Πειραία)

Βοηθοί: Κορώνας – Χρηστάκος(Πειραία)

4ος: Τσαμούρης(Πειραία)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόνιαρης(Αν.Αττικής)

Δημοτικό Στάδιο Καισαριανής”Μιχάλης Κρητικόπουλος”(15:00)

Α.Ε. Κηφισίας – Π.Α.Σ.Α. Ηρόδοτος

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης(Αθηνών)

Βοηθοί: Δημόπουλος – Πλάκας(Δυτ.Αττικής)

4ος: Αντωνίου(Αχαϊας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Δροσινός(Πειραία)

Παγκρήτιο Στάδιο(15:00)

Γ.Σ. Εργοτέλης – ΠΑΕ Χανιά

Διαιτητής: Θεοχάρης(Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Πάγκαλςο(Λασιθίου) – Δασκαλομαρκάκης(Ρεθύμνου)

4ος: Στάμος(Ηλείας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουρκούνας(Λασιθίου)

Δημοτικό Στάδιο Σπάρτης(15:00)

Αστέρας Βλαχιώτη – Γ.Σ. Διαγόρας Ρόδου

Διαιτητής: Ντάουλας(Δυτ.Αττικής)

Βοηθοί: Τριαντάφυλλος(Κορίνθου) – Γουρνιάς(Αν.Αττικής)

4ος: Βεργέτης(Αρκαδίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταθόπουλος(Αχαϊας)

Δημοτικό Στάδιο Αιγάλεω”Σταύρος Μαυροθαλασσίτης”(15:30)

Α.Ο. Αιγάλεω – Καλαμάτα

Διαιτητής: Κατσικογιάννης(Ηπείρου)

Βοηθοί: Δασκαλάκης – Μαυραντωνάκης(Ηρακλείου)

4ος: Κάτοικος(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαργαρίτη(Εύβοια)

Βουζενεράκειο Στάδιο

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Καραϊσκάκης Άρτας(15:00)

Διαιτητής: Μπακογιάννης(Αθηνών)

Βοηθοί: Ζιρδάς(Δράμας) – Σταύρογλου(Αθηνών)

4ος: Ματσούκας(Αιτωλοακαρνανίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Βάσσαλος(Χανίων)