Super League 2: Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της 13ης(εμβόλιμης) αγωνιστικής

0
222

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ- ΕΠΟ οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής της Super League 2.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της 13ης(εμβόλιμης)αγωνιστικής.

Βόρειος όμιλος

Τετάρτη 12 Ιανουαρίου 2022(15:00)

Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ν.Π.Σ. Βέροιας(αναβλήθηκε λόγω covid-19)

Διαιτητής: Βεργέτης(Αρκαδίας)

Βοηθοί: Λιόντος(Ηπείρου) – Μποζατζίδης(Μακεδονίας)

4ος: Βλάχος(Αν.Αττικής)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κωσταντίνου(Αιτωλοακαρνανίας)

ΔΑΚ’ Κατερίνης

Πιερικός – Π.Ο.ΤΡίγλιας(Ηρακλής)(αναβολή λόγω covid-19)

Διαιτητής: Ψύχουλας(Βοιωτίας)

Βοηθοί: Φίλος – Δέλης(Βοιωτίας)

4ος: Νικολάου(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Γκάγκας(Λάρισας)

Ξάνθη Αrena

Α.Ο. Ξάνθης – Πανσερραϊκός(αναβολή λόγω covid-19)

Διαιτητής: Τσιάρας(Καβάλα)

Βοηθοί: Καμπερίδης – Κουκούμης(Καβάλας)

4ος: Τσιμεντερίδης(Κοζάνης)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Στρατούλης(Έβρου)

Δημοτικό Στάδιο Ηγουμενίτσας

Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Β’

Διαιτητής:Καδδάς(Αχαΐας)

Βοηθοί: Κακαφώνης – Οικονόμου(Αχαΐας)

4ος: Μπούμπας(Ηπείρου)

Παρατρητής Διαιτησίας: Πουλιμάς(Κέρκυρας)

Δημοτικό Στάδιο Καβάλας”Ανθή Καραγιάννη”

Α.Ο. Καβάλας – Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Στυλιανός(Τρικάλων)

Βοηθοί: Μάνασης(Τρικάλων) -Κουβαλάκης(Δράμας)

4ος: Πουλικίδης(Δράμας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σαββόγλου(Ξάνθης)

Δημοτικό Στάδιο Αριδαίας

Αλμωπός Αριδαίας – Α.Ε.Λ

Διαιτητής: Κακουλίδης(Θράκης)

Βοηθοί: Τζιότζιος(Θράκης) – Σάββας(Σερρών)

4ος: Μέγας(Πειραίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κωτούλας(Κιλκίς)

Δημοτικό Στάδιο Νεάπολης

Ολυμπιακός Βόλου – Π.Α.Ο.Κ. Β’(αναβολή λόγω covid-19)

Διαιτητής: Ρηγόπουλος(Ηλείας)

Βοηθοί: Καράλης(Ηλείας) – Φαλτακάς(Γρεβενών)

4ος: Τσαμούρης(Πειραιά)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Λιόλιος(Λάρισα)

Πανθεσάλλικο Στάδιο

Νίκη Βόλου – Α.Ο. Τρίκαλα

Διαιτητής: Μελτζανίδης(Ημαθίας)

Βοηθοί: Δέλλιος(Πέλλας) – Κοτόρος(Δωδεκανήσου)

4ος: Τσιοφλίκη(Λάρισα)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεφάς(Πιερίας)

Ρεπό: Απόλλων Πόντου

Νότιος όμιλος

Τετάρτη 12 Ιανουαρίου 2022(15:00)

Δημοτικό Στάδιο Καισαριαννής

Κηφισία – Ρόδος(αναβολή λόγω covid-19)

Διαιτητής: Τσαγκαράκης(Χανίων)

Βοηθοί: Δασκαλάκης(Ηρακλείου) – Φραγκιαδάκης(Λασιθίου)

4ος: Στάμος(Ηλείας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τεβεκέλης(Μακεδονίας)

Δημοτικό Στάδιο Αιγάλεω

ΑΕΚ Β’ – Λεβαδειακός

Διαιατητής: Μαλούτας(Ημαθίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος(Μακεδονίας) – Μαυραντωνάκης(Ηρακλείου)

4ος: Βρέσκας(Πιερίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Λαμπαδαρίου(Πειραιά)

Δημοτικό Στάδιο Μεσσήνης

Καλαμάτα – Π.Α.Σ. Ηρόδοτος

Διαιτητής: Μπαΐλης(Πρέβεζας – Λευκάδας)

Βοηθοί: Δημόπουλος – Οικονόμου(Δυτ.Αττικής)

4ος: Αλαμπέης(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σπυράκης(Αθηνών)

Δημοτικό Στάδιο Ασπροπύργου”Τσόκας Γεώργιος”

Παναθηναϊκός Β’- Αιγάλεω(αναβολή λόγω covid-19)

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης(Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης – Τσολακίδης(Αθηνών)

4ος: Μαχαίρας(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσιδώνης(Δωδεκανήσου)

Δημοτικό Στάδιο Αγιών Αναργύρων

Καραϊσκάκης Άρτας – Γ.Σ. Καλλιθέας(αναβολή λόγω covid-19)

Διαιτητής: Σιντόρης(Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Φραγκούλης(Πρέβεζα – Λευκάδας) – Κωσταντιός(Ευβοίας)

4ος: Κατσικογιάννης(Ηπείρου)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Πάνος(Αιτωλοακαρνανίας)

Παγκρήτιο Στάδιο

Γ.Σ. Εργοτέλης – Ο.Φ. Ιεράπετρας

Διαιτητής: Μπακογιάννης(Αθηνών)

Βοηθοί: Αινάλης(Μακεδονίας) – Δίπλαρης(Καρδίτσας)

4ος: Κουκουράκης(Χανίων)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μοιραδωράκης(Πειραιά)

Δημοτικό Στάδιο Σπάρτης

Αστέρας Βάχιώτη – Α.Π.Σ. Ζακύνθου

Διαιτητής: Θεοχάρης(Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Πλάκας(Δυτ.Αττικής) – Αθανασοπούλου(Μεσσηνίας)

4ος: Καλατζής(Θεσσαλίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κυρίου(Αρκαδίας)

Δημοτικό Στάδιο Ρόδου

Διαγόρας Ρόδου – Χανιά

Διαιτητής: Λαμπρού(Ευβοίας)

Βοηθοί: Πριόνας(Ευβοίας) – Δέτση(Δωδεκανήσου)

4ος: Δραγάτης(Ανατ. Αττικής)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Γιαννουλίδης(Αθηνών)

Ρεπό: Επισκοπή