Super League 2: Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής

0
224

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ ΕΠΟ οι διαιτητές της 12ης αγωνιστικής της Super League 2 που θα διευθύνουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 8-9 Ιανουαρίου 2022 στον Νότιο και τον Βόρειο όμιλο.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής

Βόριεος όμιλος

Σάββατο 8 Ιανουαρίου 2022 (14:45)

Γήπεδο Πολύχνης Μακεδονικού

ΠΑΟΚ Β’ – Νίκη Βόλου(αναβολή λόγωcovid-19)

Διαιατητής: Πολυχρόνης(Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος – Μηνούδης(Πιερίας)

4ος: Πουλικίδης(Δράμας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Δροσινός(Χαλικιδικής)

Προπονητικό Γήπεδο Ρέντη

Ολυμπιακός Β’ – Α.Ο. Ξάνθης(αναβολή λόγωcovid-19)

Διαιτητής: Μαλιούτας(Ημαθίας)

Βοηθοί: Χριστοδούλου Ημαθιάς(Ημαθιάς) – Μαυραντωνάκης(Ηρακλείου)

4ος: Ανδριανός(Αχαΐας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόνιαρης(Αν.Αττικής)

Κυριακή 9 Ιανουαρίου 2022 (14:45)

Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων

Α.Ο. Τρίκαλα – Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Κατόπης Σάμου

Βοηθοί: Κωσταντόπουλος(Κορινθίας) – Διμαντής(Ηπείρου)

4ος: Πολυλόπουλος(Πειραιά)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαγιάννης(Άρτας)

Δημοτικό Στάδιο Αλκαζάρ

ΑΕΛ – Α.Ο. Καβάλας

Διαιτητής: Μαχαίρας(Αθηνών)

Βιηθοί: Αραβίδης – Τσολακίδης(Αθηνών)

4ος: Μπεκιάρης Καρδίτσας(Καρδίτσας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρίκης(Τρικάλων)

Γήπεδο Φιλιππούπολης

Απόλλων Λάρισας – Θεσπρωτός

Διαιτητής: Νικολάου(Αθηνών)

Bοηθοί: Γουρνιάς – Κάλλης(Αν.Αττικής)

4ος: Νταούλας(Δυτ.Αττικής)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλύβας(Ευρυτανίας)

Δημοτικό Στάδιο Σερρών

Πανσερραϊκός – Πιερικός

Διαιτητής: Τακίδης(Κιλκίς)

Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής) – Κουβαλάκης(Δράμας)

4ος: Θεοχάρης(Θεσσαλίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τζίκας(Μακεδονίας)

Γήπεδο Εθνικό Στάδιο Καυτατζόγλειο

Π.Ο. Τρίγλιας(Ηρακλής) – Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Τσουπουλίδης(Ξάνθης)

Βοηθοί: Καμπερίδης – Κουκούμης(Καβάλας)

4ος: Μελτζανίδης(Ημαθίας)

Παρατηρητής Διαιτησιάς: Καρεκελίδης(Πέλλας)

Δημοτικό Στάδιο Βέροιας

Ν.Π.Σ. Βέροιας – Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Βάτσιος(Δυτ.Αττικής)

Βοηθοί: Ζίρδας(Δράμας) – Δίπλαρης(Καρδίτσας)

4ος: Τσιμεντερίδης(Κοζάνης)

Παρατηρητής Διαιτητησίας: Σπύρου(Καστοριάς)

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

Nότιος όμιλος

Σάββατο 8 Ιανουαρίου 2022

Δημοτικό Στάδιο Αληκαρνασού(14:45)

ΠΑΣΑ Ηρόδοτος – ΑΕΚ Β'(Αναβολή λόγω covid -19)

Διαιατητής: Δραγάτης(Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Νικολάου(Αθηνών) – Τυριακίδης(Μακεδονίας)

4ος: Τσαγκαράκης(Χανιών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαδάκης(Λασιθίου)

Δημοτικό Στάδιο Καλλιθεάς”Γρηγόριος Λαμπράκης”

Καλλλιθέα -Παναθηναϊκός Β'(17:00)

Διαιτητής: Πατεμτζής(Ηρακλείου)

Βοηθοί: Δασκαλάκης(Ηρακλείου) – Φραγιαδάκης(Λασιθίου)

4ος: Τσιοφλίκη(Λάρισας)

Παρατηρητής Διαιτησιάς: Μητροφάνης(Αθηνών)

Κυριακή 9 Ιανουαρίου 2022(14:45)

Γήπεδο Περοβολίων

Χανιά – Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Τσαμούρας(Πειραιά)

Βοηθοί: Κορώνας – Χρηστάκος(Πειραιά)

4ος: Βεργέτης(Αρκαδίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαργαρίτη(Ευβοίας)

Γήπεδο Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου

Α.Π.Σ. Ζακύνθου – Εργοτέλης

Διαιτητής: Καδδάς(Αχαΐας)

Βοηθοί: Οικονόμου – Κακφώνης(Αχαΐας)

4ος: Μπαιλής(Πρέβεζας – Λευκάδας)

Παρατηρητής Διαιτησιάς: Σταθόπουλος(Ηλείας)

Βουζενεράκιο Στάδιο

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Καραϊσκάκης Άρτας

Διαιτητής: Αλαμπέης(Αθηνών)

Βοηθοί: Ίσσα – Σταύρογλου(Αθηνών)

4ος: Μπακογιάνης (Αθηνών)

Παρατηρητής: Βασάλλος(Αθηνών)

Δημοτικό Στάδιο Αιγάλεω “Σταύρος Μαυροθαλασσίτης”

Αιγάλεω – Καλαμάτα

Διαιτητής: Κατσικογιάννης(Ηπείρου)

Βοηθοί: Λίοντος(Ηπείρου) – Μποζατδίδης(Μακεδονίας)

4ος: Βρέσκας(Πιερίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Συμεωανίδης(Σάμου)

Δημοτικό Στάδιο Λειβαδειάς

Λεβαδειακός – Κηφισιά

Διαιτητής: Τσετίλας(Γρεβενών)

Βοηθοί: Αηνάλης – Νατσιόπουλος(Γρεβενών)

4ος: Φίτσας(Πρέβεζας – Λευκάδας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπλούνας(Φτιώτιδας)

Δημοτικό Στάδιο Ρόδου

Α.Σ. Ρόδου – Επισκοπή

Διαιτητής: Βλάχος(Ανατ.Αττικής)

Βοηθοί: Νίκζας – Μάνος(Λάρισας)

4ος: Κάτοικος(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κασκαντίρη(Δυτ.Αττικής)

Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου