Super League 2: Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής

0
115

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής της Super League 2 όπου τον εντός αγώνα του Καραϊσκάκη Άρτας με τον Εργοτέλη που θα διεξαχθή το Σάββατο 11/12/2021 στις 14:45 στο Δημοτικό Στάδιο Αγίων Αναργύρων θα διευθύνει ο Νικολάου (Αθηνών) με βοηθούς τους Κωσταντόπουλο Τριαντάφυλλο Συνδέσμου(Κορίνθου) 4ος ορίστηκε ο Τσουκαλάς Σύνδεσμο (Αθηνών). Τον αγώνα του Θεσπρωτού που αγωνίζεται και αυτός εντός έδρας με την ομάδα της Νίκη Βόλου το Σάββατο 11/12/2021 στις 14:45 θα διευθύνει ο Κατσικογιάννης (Ηπείρου) με βοηθούς τους Διαμαντή Δημόπουλο (Φλώρινας) Μπούμπας (Ηπείρου).

Σάββατο 11/12/2021

Βόρειος όμιλος

Δημοτικό Στάδιο Βέροιας

Ν.Π.Σ. Βέροιας – Απόλλων Λάρισας (14:45)

Διαιτητής: Βουρνέλης Ματθαίος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Αηνάλης Θεόδωρος – Μποδατζίδης Αναστάσιος( Μακεδονίας)

4ος: Μέγας Αλέξανδρος(Πιερίας)

Παρατηρητής: Γκάγκας Δημήτριος (Λάρισας)

Γήπεδο Α.Σ. Μακεδονικού

Απόλλων Πόντου – ΑΕΛ(14:45)

Διαιτητής: Τσιάρας Παναγιώτης Ραφαήλ (Καβάλας)

Βοηθοί: Καμπερίδης Φώτιος (Καβάλας) Νταβέλας Αργύριος(Μακεδονίας)

4ος: Τακίδης Γεώργιος (Κιλκίς)

Παρατηρητής: Τρύφων Πέτρος (Δράμα)

Δημοτικό Στάδιο “Ανθή Καραγιάννη”

Α.Ο Καβάλας – Αλμωπός Αριδαίας (14:45)

Διαιτητής: Βρέσκας Γεώργιος (Πιερίας)

Βοηθοί: Μινούδης Ιωάννης – Βρούζος Κωσταντίνος (Πιερίας)

4ος: Πολυχρόνης Φώτιος (Πιερίας)

Παρατηρητής: Σαββόγλου Δημήτριος(Ξάνθης)

Α΄ΔΑΚ Κατερίνης

Πιερικός – ΠΑΟΚ Β’ (14:45)

Διαιτητής: Τσιοφλίκη Ανδρομάχη (Λάρισας)

Βοηθοί: Νίκζας Αχιλλέας (Λάρισας) – Φατλάκας Θεόδόσιος (Γρβενών)

4ος: Λεωνίδας Στυλιανός (Τρικάλων)

Παρατηρητής: Σταμούλης Βασίλειος (Μακεδονίας)

Ξάνθη Αρένα

Α.Ο. Ξάνθης – Ολυμπιακός Βόλου(14:45)

Διαιτητής: Καλατζής Στέφανος Βάιος

Βοηθοί: Αναστασιάδης Αχιλλέας (Σερρών) – Σάββας Νικόλαος (Σερρών)

4ος: Μπεκιάρης Λάμπρος (Καρδίτσας)

Παρατηρητής: Στρατούλης Ιωάννης (Έβρου)

Δημοτικό Στάδιο Ηγουμενίτσας

Θεσπρωτός – Νίκη Βόλου(14:45)

Διαιτητής : Κατσικογιάννης Αλέξανδρος (Ηπείρου)

Βοηθοί: Διαμαντής Λάμπρος (Ηπείρου) – Δημόπουλος Νικόλαος (Φλώρινας)

4ος: Μπούμπας Κωσταντίνος (Ηπείρου)

Παρατηρητής: Κοφίτσας Ματθαίος (Καρδίτσας)

Κυριακή 12/12/2021

Καυτατζόγλειο Εθνικό Στάδιο

Π.Ο. Τρίγλιας – Ολυμπιακός Β'(14:45)

Διαιτητής: Τσιμεντερίδης Σταύρος(Κοζάνης)

Βoηθοί: Μπαλιάκας Αλέξανδορς – Πραχάλης Κωσταντίνος (Κοζάνης)

4ος: Πουλκίδης Κωσταντίνος (Δράμας)

Παρατηρητής: Κωτούλας Πέτρος (Κιλκίς)

Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας

Αναγέννηση Καρδίτσας – Α.Ο. Τρικάλα (14:45)

Διαιτητής: Πουλόπουλος Θεόδωρος (Πιερίας)

Βοηθοί: Δέτση Μαρία (Αθηνών) -Κορώνας Χρήστος (Πειραιά)

4ος: Μπαίλης Νικόλαος (Πρέβεζας)

Παρατηρητής: Κωσταντίνου Γεώργιος (Αιτωλοακαρνανίας)

Ρεπό: Πανσερραϊκός

Σάββατο 11/12/2021

Νότιος όμιλος

Δημοτικό Στάδιο Λειβαδειάς” Λεωνίδας Κατσαντώνης”

Λεβαδειακός – Αιγάλεω (14:45)

Διαιτητής: Ανδριανός Κωσταντίνος (Αχαΐας)

4ος: Κακαφώνης Μιχαήλ (Αχαΐας) – Ίσσα Αλέξανδρος (Αθηνών)

Βοηθοί: Στάμος Βασίλειος (Ηλείας)

Παρατηρητής: Μαργαρίτη Χρυσούλα (Ευβοίας)

Δημοτικό Στάδιο Ρόδου

Ρόδος Καλλιθέα (14:45)

Διαιτητής: Μαλούτας Δημήτριος (Ημαθίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος Δημήτριος (Μακεδονίας) – Χριστοδούλου Γεώργιος (Ημαθίας)

4ος: Μελτζανίδης Γεώργιος (Ημαθίας)

Παρατηρητής: Δροσινός Νικόλαος (Πειραιά)

ΔΑΚ Γάλλου”Π.Ι.Βαρδινογιάννης”

Επισκοπή – Ο.Φ.Ιεράπετρας

Διαιτητής: Βάτσιος Αριστείδης(Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Δημόπουλος Μιχαήλ (Δυτ. Αττικής) – Ανααστασάκης Αντώνιος( Χανίων)

4ος: Κουκουράκης Γεώργιος (Χανίων)

Παρατηρητής: Μητροφάνης Γεώργιος (Αθηνών)

Δημοτικό Γήπεδο Καισαριανής”Μιχάλης Κρητικόπουλος”

Κηφησιά – Α.Π.Σ. Ζακύνθου

Διαιτητής: Πατεμτζής Γεώργιος (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Δίπλαρος Αντώνιος – Βογιατζής Ελευθέριος (Καρδίτσας)

4ος: Ρηγόπουλος Γρηγόριος (Ηλείας)

Παρατηρητής: Κασκαντίρη Ευγενία (Δυτ. Αττικής)

Δημοτικό Στάδιο Αγίων Ανργύρων

Καραισκάκης Άρτας – Εργοτέλης (14:45)

Διαιτητής: Νικολάου Σπυρίδων (Αθηνών)

Βοηθοί: Κωσταντόπουλος Παναγιώτης – Τριαντάφυλλος Νικολάος (Κόρινθου)

4ος: Τσουκαλάς Χαράλαμπος (Αθηνών)

Παρατηρητής: Λιόλιος Γεώργιος (Λάρισας)

Δημοτικό Στάδιο Μεσσήνης

Καλαμάτα – Διαγόρας Ρόδου (14:45)

Διαιτητής: Ντάουλας Φώτιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Πλάκας Χρήστος (Δυτ. Αττικής) – Νιδριώτης Μιχαήλ (Αθηνών)

4ος: Ψύχουλας Δημήτριος (Βοιωτίας)

Παρατηρητής: Κύριου Ελένη (Αρκαδίας)

Κυριακή 12/12/2021

Δημοτικό Στάδιο Ασπροπύργου “Τσόκας Γεώργιος”

Παναθηναϊκός Β’ Αστέρας Βλαχίωτη (14:45)

Διαιτητής: Κούκουλας Παναγιώτης (Λέσβου)

Βοηθοί: Ψύλλος Χρήστος (Λέσβου) – Αρμακόλας Ισίδωρος (Κυκλάδων)

4ος: Τζαμουτζαντώνης Παντελεήμων (Χίου)

Παρατηρητής: Λιανός Γεώργιος (Βοιωτίας)

Δημοτικό Στάδιο Αιγάλεω”Σταύρος Μαυροθαλασσίτης”

ΑΕΚ Β’ Χανία (14:45)

Διαιτητής: Βεργέτης Χρήστος (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κύριος Δημήτριος (Αρκαδίας) – Ισακοβίδης Ρουσλάν (Λακωνίας)

4ος: Αντωνίου Ελένη (Αχαΐας)

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Παναγιώτης (Σάμου)

Ρεπό: Ηρόδοτος