Super League 2: Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής

0
80

Ορίστηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής της Super League 2 ,όπου στο Νότιο όμιλο η ομάδα του Καραϊσκάκη Άρτας έχει ρεπό, ενώ στο Βόρειο όμιλο η ομάδα του Θεσπρωτού αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Κυριακή 5/12/2021 στις 14:45 στο Δημοτικό Στάδιο Αριδαίας τον Αλμωπό Αριδαίας έναν αγώνα που ορίστηκε να διευθύνει ο Πουλικίδης Σύνδεσμος(Δράμας),Τσακίρης Σύνδεσμο(Δράμας),Κουβαλάκης Σύνδεσμο(Δράμας)4ος ορίστηκε ο Τσιμεντερίδης Συνδέσμου(Κοζάνης)

Αναλυτικά οι ορισμοί και το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής:

Βόρειος όμιλος

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής(14:45)

Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

Βοηθοί: Φίλος – Δελής (Βοιωτίας)

4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός(14:45)

Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών) – Δημόπουλος (Φλώρινας)

4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021

Αλμωπός-Θεσπρωτός(14:45)

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Τσακίρης – Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Νίκη Βόλου-Ξάνθη(14:45)

Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς) – Νίκζας (Λάρισας)

4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

ΠΑΟΚ Β-Αναγέννηση Καρδίτσας(14:45)

Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)

Βοηθοί: Καραγιάννης – Τζιότζιος (Θράκης)

4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου(14:45)

Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας) – Κωνστάντιος (Ευβοίας)

4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

ΑΕΛ-Βέροια(14:45)

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Μηνούδης – Βρούζος (Πιερίας)

4ος: Τάσης (Ηπείρου)

Ολυμπιακός Β-Πανσερραϊκός(14:45)

Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων) – Κόττορος (Δωδεκανήσου)

4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Ρεπό: Καβάλα

Νότιος όμιλος

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Διαγόρας-ΑΕΚ Β(14:45)

Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος – Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Αιγάλεω-Ηρόδοτος(14:45)

Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)

Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου) – Πάγκαλος (Λασιθίου)

4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Εργοτέλης-Παναθηναϊκός Β(17:00)

Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Βοηθοί: Κάλλης (Αν. Αττικής) – Ισσα (Αθηνών)

4ος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021

Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα(14:45)

Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας) – Κακαφώνης (Αχαΐας)

4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

Χανιά-Κηφισιά(14:45)

Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α. – Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)

4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Ζάκυνθος-Επισκοπή(14:45)

Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Βοηθοί: Οικονόμου Σπ. (Αχαΐας) – Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

4ος: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

ΟΦ Ιεράπετρας-Ρόδος(14:45)

Διαιτητής: Νικολάου (Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης – Αλέξανδρος (Αθηνών)

4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)

Καλλιθέα-Λεβαδειακός(17:00)

Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

Βοηθοί: Μάνος – Παραφέστας (Λάρισας)

4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Ρεπό: Καραϊσκάκης Άρτας