Super League 2: Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της(21ης) αγωνιστικής

0
84

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ-ΕΠΟ οι ορισμοί των διαιτητών που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 21ης αγωνιστικής της Super League 2.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής και οι ορισμοί των διαιτητών

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022

Βόρειος όμιλος

Γήπεδο Προπονητικό Ρέντη(14:45)

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Β’ Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Φίτσας(Πρέβεζας-Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης(Πρέβεζας-Λευκάδας) – Οικονόμου(Δυτ. Αττικής)

4ος: Βλάχος(Αν. Αττικής)

Πααρτητηρητής Διαιτησίας: Βασσάλος(Χανιών)

Δημοτικό Στάδιο Βέροιας(17:00)

Ν.Π.Σ. Βέροιας – ΠΑΟΚ Β’

Διαιτητής: Κατσικογιάννης(Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος(Ηπείρου) – Διαμαντής(Ηπείρου)

4ος: Τακίδης(Κιλκίς)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Φωτιάδης(Σερρών)

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022

Βόρειος όμιλος

ΔΑΚ Κατερίνης(14:45)

Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Τάσης(Ηπείρου)

Βοηθοί: Κουφός – Νταβέλας(Μακεδονίας)

4ος: Μπαϊλης(Πρέβεζα-Λευκάδας)

Παρατηρηρτής Διαιτησίας: Κουζάκης(Θεσσαλίας)

Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας(14:45)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Καδδάς(Αχαϊας)

Βοηθοί: Οικονόμου(Αχαϊας) – Καράλης(Ηλείας)

4ος: Ανδριανός(Αχαϊας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπλούνας(Φθιώτιδας)

Εθνικό Καυτατζόγλειο Στάδιο(14:45)

Π.Ο. Τρίγλια(Ηρακλής) – Α.Ο. Τρίκαλα

Διαιτητής: Γιουματζίδης(Πέλλας)

Βοηθοί: Δέλλιος(Πέλλας) – Τζιότζιος(Θράκης)

4ος: Λεωνίδας(Τρικάλων)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Λιαχούδης(Μακεδονίας)

Δημοτικό Στάδιο Σερρών(14:45)

Πανσερραϊκός – Α.Ε.Λ.

Διαιτητής: Μαχαιράς(Αθηνών)

Βοηθοί: Κόττορος(Δωδεκανήσου) – Αρμακόλας(Κυκλαδων)

4ος: Νικολάου(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεφάς(Πειραιά)

Ξάνθη Αρένα(17:00)

Α.Ο. Ξάνθης – Α.Ο. Καβάλας

Διαιτητής: Ματσούκας(Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Σάββας – Αναστασιάδης(Σερρών)

4ος: Πουλικίδης(Δράμας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Στρατούδης(Έβρου)

Ρεπό: Θεσπρωτός

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022

Νότιος όμιλος

Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας”Γρηγόριος Λαμπράκης”

ΑΕΚ Β’ – Γ.Σ. Εργοτέλης 88′

Διαιτητής: Θεοχάρης(Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Δελής(Βοιωτίας) – Φίλος(Βοιωτίας)

4ος: Καλατζής(Θεσσαλίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ζαννετίδης(Δωδεκανήσου)

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022

Νότιος όμιλος

Δημοτικό Στάδιο Μεσσήνης(14:45)

Π.Σ. Καλαμάτας – Καραϊσκάκης Άρτας

Διαιτητής: Τσαμούρης(Πειραιά)

Βοηθοί: Κορώνας(Πειραιά) – Χρηστάκος(Πειραιά)

4ος: Τσουκαλάς(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπερσής(Αρκαδίας)

Δημοτικό Στάδιο Καισαριαννής “Μιχάλης Κριτηκόπουλος”(14:45)

Α.Ε. Κηφισιάς – Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης(Χίου)

Βοηθοί: Ψυλλός(Λέσβου) – Δασκαλομαρκάκης(Ρεθύμνου)

4ος: Στάμος(Ηλείας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κούλιας(Κέρκυρας)

Δημοτικό Στάδου Γάλλου”Παύλος Βαρδινογιάννης”

Α.Ο. Επισκοπής – Γ.Σ. Διαγόρας Ρόδου

Διαιτητής: Ντάουλας(Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Δημόπουλος – Πλάκας(Δυτ. Αττικής)

4ος: Κουκουράκης(Χανίων)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουρκουνάς(Λασιθίου)

Δημοτικό Στάδιο Ρόδου(14:45)

Α.Σ. Ρόδος – ΠΑΕ Χανιά

Διαιτητής: Αλαμπέης(Αθηνών)

Βοηθοί: Σταυρόγλου(Αθηνών)Καραθανάσης(Αν. Αττικής)

4ος: Πουλόπουλος(Πειραιά)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κασκαντίρη(Δυτ. Αττικής)

Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς(14:45)

Λεβαδειακός – Α.Π.Σ. Ζακύνθου

Διαιτητής: Τσιμεντερίδης(Κοζάνης)

Βοηθοί: Μπαλιάκας(Κοζάνης) – Πραχάλης(Κοζάνης)

4ος: Μπαϊρακτάρης(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαργαρίτη(Ευβοίας)

Δημοτικό Στάδιο Αλικαρνασού(14:45)

Π.Α.Σ.Α. Ηρόδοτος – Ο.Φ. Ιεράπετρας

Διαιτητής: Πολυχρόνης(Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος – Μηνούδης(Πιερίας)

4ος: Μέγας(Πιερίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Παστρωμάς(Δυτ. Αττικής)

Δημοτικό Στάδιο Αιγάλεω “Σταύρος Μαυροθαλασσίτης”

Α.Ο. Αιγάλεω – Γ.Σ. Καλλιθέας

Διαιτητής: Κάτοικος(Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης – Τσολακίδης(Αθηνών)

4ος: Μπακογιάννης(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Πουλιμάς(Κέρκυρας)

Ρεπό: Παναθηναϊκός Β’