Super League 2: Οι ορισμοί και το πρόγραμμα της (17ης) αγωνιστικής

0
74

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ -ΕΠΟ οι διαιτητές που θα σφυρίζουν τους αγώνες της 17ης αγωνιστικής της Super League 2 το Σαββατοκύριακο 5-6 Φεβρουαρίου 2022.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής:

Βόρειος όμιλος

Γήπεδο Μακεδονικού

ΠΑΟΚ Β’ – Απόλλων Λάρισας(14:45)

Διαιτητής: Μαλούτας(Ημαθίας)

Βοηθοί: Κουκούμης(Καβάλας) – Πραχάλης(Κοζάνης)

4ος: Πολυχρόνης(Πιερίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Φωτιάδης(Σέρρες)

Δημοτικό Στάδιο Νεάπολης Βόλου(14:45)

Ολυμπιακός Βόλου – Ολυμπιακός Σ.ΦΠ. Β’

Διαιτητής: Βρέσκας(Πιερίας)

Βοηθοί: Μάνος – Νίκζας(Λάρισας)

4ος: Τσιάρας(Καβάλας)

Παρατηρητής διαιτησίας: Λιανός(Βοιωτίας)

Γήπεδο Πανθεσσαλικό(17:00)

Νίκη Βόλου – Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Μέγας(Πιερίας)

Βοηθοί: Χριστοδούλου(Ημαθίας) – Μαλανδρής(Χαλκιδικής)

4ος: Λεωνίδας(Τρικάλων)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Γκάγκας(Λάρισας)

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου 2022

Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων

Α.Ο.Τρίκαλα – Α.Ε.Λ.

Διαιτητής: Νικολάου(Αθηνών)

Βοηθοί: Κουφός – Φράγιος(Μακεδονίας)

4ος: Ρηγόπουλος(Ηλείας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαγιάννης(Άρτας)

Γήπεδο Ξάνθη Αρένα(20:00)

Α.Ο. Ξάνθη – Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Μπακογιάννη(Αθηνών)

Βοηθοί: Νταβέλας – Τυριακίδης(Μακεδονίας)

4ος: Τακίδης(Κιλκίς)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Στρατούδης(Έβρου)

Δημοτικό Στάδιο Ηγουμενίτσας(14:45)

Θεσπρωτός – Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Κατσικογίανννης(Ηπείρου)

Βοηθοί: Μπαλιάκας(Κοζάνης) – Χατζηνάκος(Δράμας)

4ος: Μπαϊλής(Πρέβεζα-Λευκάδας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Πουλημάς(Κέρκυρας)

Δημοτικό Στάδιο Καβάλας(14:45)

Α.Ο. Καβάλας – Ν.Π.Σ. Βέροιας

Διαιτητής: Αναστασόπουλος(Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Μποζατζίδης(Μακεδονίας) – Τσακίρης(Δράμας)

4ος: Βουρνέλης(Δράμας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαβριηλίδης(Θράκης)

Δημοτικό Στάδιο Αριδαίας(14:45)

Αλμωπός Αριδαίας – Π.Ο. Τρίγλιας(Ηρακλής)

Διαιτητής: Τσοπουλίδης(Ξάνθης)

Βοηθοί: Σάββας(Σερρών) – Αναστασιάδης(Σερρών)

4ος: Μελτζανίδης(Ημαθίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σπύρου(Καστορίας)

Ρεπό: Πιερικός

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

Νότιος όμιλος

Δημοτικό Στάδιο Ασπροπύργου”Τόσκας Γεεώργιος”(14:45)

Παναθηναϊκός Β’ – Α.Ο. Επισκοπής

Διαιτητής: Τσιοφλίκη(Λάρισας)

Βοηθοί: Βογιατζής(Καρδίτσας) – Παραφέστας(Λάρισας)

4ος: Βλάχος(Αν.Αττικής)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κωστούδης(Μακεδονίας)

Παγκρήτιο Στάδιο(14:45)

Γ.Σ. Εργοτέλης 88′ – Λεβαδειακός

Διαιτητής: Βεργέτης(Αρκαδίας)

Βοηθοί: Καραθανάσης(Αν. Αττικής) – Σταυρόγλου(Αθηνών)

4ος: Αλαμπέης(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαργαρίτη(Ευβοίας)

Δημοτικό Στάδιο Μεσσήνης(17:00)

Π.Σ. Καλαμάτα – Α.Ε. Κηφισιάς

Διαιτητής: Λάμπρου(Ευβοίας)

Βοηθοί: Πριόνας(Ευβοίας) -Καράλης(Ηλείας)

4ος: Δραγάτης(Αν. Αττικής)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μάνθος(Αχαϊας)

Δημοτικό Στάδιο Αγιών Αναργύρων(14:45)

Καραϊσκάκης Άρτας – Α.Σ. Ρόδος

Διαιτητής: Ματσούκας(Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Ισακοβίδης(Λακωνίας) – Αθανασοπούλου(Μεσσηνίας)

4ος: Καδδάς(Αχαϊας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαζαράκης(Κεφαλληνίας)

Δημοτικό Στάδιο Σπάρτης(14:45)

Αστέρας Βλαχιώτης – Π.Α.Σ.Α. Ηρόδοτος

Διαιτητής: Τσουκαλάς(Αθηνών)

Βοηθοί: Κωσταντόπουλος(Κορινθίας) – Κωσταντιός(Ευβοίας)

4ος: Θεοχάρης(Θεσσαλίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπερσής(Αρκαδίας)

Γήπεδο Περιβολίων(14:45)

ΠΑΕ Χανιά – Γ.Σ. Καλλιθέας

Διαιτητής: Αντωνίου(Αχαϊας)

Βοηθοί: Πάγκαλος(Λασιθίου) – Τριαντάφυλλος(Κορινθίας)

4ος: Πατεμτζής(Ηρακλείου)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Λαμπαρίδου(Πειραιά)

Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου(14:45)

Α.Π.Σ. Ζακύνθου – Ο.Φ. Ιεράπετρας

Διαιτητής: Κάτοικος(Αθηνών)

Βοηθοί: Βιτσεντζάντος(Αν.Αττικής) – Οικονόμου(Αχαϊας)

4ος: Ψύχουλας(Βοιωτίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κωσταντίνου(Αιτωλοακαρνανίας)

Δημοτικό Στάδιο Ρόδου(14:45)

Γ.Σ. Διαγόρας Ρόδου – Α.Ο. Αιγάλεω

Διαιτητής: Ανδριανός(Αχαϊας)

Βοηθοί: Τσιλίκας(Αιτωλοακαρνανίας) – Ίσσα(Αθηνών)

4ος: Στάμος(Ηλείας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταμούλης(Μακεδονίας)