Super League 2: Οι διαιτητές της (22ης) αγωνιστικής

0
96

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της (22ης) αγωνιστικής:

Σάββατο 5 Μαρτίου 2022

Βόρειος όμιλος

Δημοτικό Στάδιο Νεάπολης Βόλου

Νίκη Βόλου – Πιερικός(14:45)

Διαιτητής: Τσουκαλάς(Αθηνών)

Βοηθοί: Δέτση – Τσολακίδης(Αθηνών)

4ος: Ντάουλας(Δυτ. Αττικής)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοφίτσας(Καρδίτσας)

Κυριακή 6 Μαρτίου 2022

Στάδιο Αλκαζάρ(14:45)

Α.ΕΛ. – Π.Ο. Τρίγλιας(Ηρακλής)

Διαιτητής: Κουκυόλας(Λέσβου)

Βοηθοί: Ψυλλός(Λέσβου) – Δημόπουλος(Φλώρινας)

4ος: Αλαμπέης(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ευθυμιάδης(Πιερίας)

Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων(17:00)

Α.Ο. Τρίκαλα – Ν.Π.Σ.Βέροιας

Διαιτητής: Ανδριανός(Αχαϊας)

Βοηθοί: Μπλατάς(Αχαϊας) – Οικονόμου(Αχαϊας)

4ος: Μπεκιάρης(Κάρδιτσας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μάνταλος(Καβάλας)

Δημοτικό Σταδιο Αριδαίας(14:45)

Διαιτητής: Φίτσας(Πρέβεζας-Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης(Πρέβεζας-Λευκάδας) – Κακφώνης(Αχαϊας)

4ος: Τσιάρας(Καβάλας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κωστούδης(Μακεδονίας)

Γήπεδο Φιλιππούπολης(14:45)

Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Πουλόπουλος(Πειραία)

Βοηθοί: Κορώνας(Πειραία) – Αθανασόπουλος(Μεσσηνία)

4ος Βεργέτης(Αρκαδίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ίτσκος(Πέλλας)

Δημοτικό Στάδιο Καβάλας(14:45)

Α.Ο.Καβάλας – Θεσπρωτός

Διαιτητής: Βρέσκας(Πιερίας)

Βοηθοί: Μηνούδης – Βρούζος(Πιερίας)

4ος: Μέγας(Πιερίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ντοσίδης(Θράκης)

Δημοτικό Στάδιο Νεάπολης Βόλου(14:45)

Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Κακουλίδης(Θράκης)

Βοηθοί: Χατζηνάκος – Τσακίρης(Δράμας)

4ος: Κάτοικος(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Λιόλιος(Λάρισας)

Γήπεδο Μακεδονικού(14:45)

ΠΑΟΚ Β’ – Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Πουλικίδης(Δράμας)

Βοηθοί: Σάββας(Σερρών) – Ζίρδας(Αθηνών)

4ος: Τσιμεντερίδης(Κοζάνης)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κωσταντάρας(Καβάλας)

Σάββατο 5 Μαρτίου 2022

Νότιος όμιλος

Γήπεδο Βουζενεράκιο(14:45)

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Λεβαδειακός

Διαιτητής: Βλάχος(Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Γούρνιας(Αν. Αττικής) – Καραθανάσης(Αν. Αττικής)

4ος: Τσαμούρης(Πειραία)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαράνος(Αθηνών)

Δημοτικό Στάδιο Αγίων Αναργύρων(14:45)

Καραϊσκάκης Άρτας – Παναθηναϊκός Β ‘

Διαιτητής: Κουκουράκης(Χανιών)

Βοηθοί: Αναστασάκης – Κοσιμοπούλου(Χανιών)

4ος: Λεωνίδας(Τρικάλων)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Πάνου(Αιτωλοακαρνανίας)

Δημοτικό Στάδιο Σπάρτης(14:45)

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕΚ Β’

Διαιτητής: Κρασαγάκης(Ηρακλείου)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης(Ηρακλείου) – Δασκαλάκης(Ηρακλείου)

4ος: Κατσικογιάννης(Ηπείρου)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κύριου(Αρκαδίας)

Κυριακή 6 Μαρτίου 2022

Παγκρήτιο Στάδιο(14:45)

Γ.Σ. Εργοτέλης 88′ – Π.Σ. Καλαμάτας

Διαιτητής: Λάμπρου(Ευβοίας)

Βοηθοί: Πριόνας(Ευβοίας) Κωσταντίος(Ευβοίας)

4ος: Ματσούκας(Αιτωλοακαρνανίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Γιαννουγλίδης(Αθηνών)

Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας” Γρηγόρης Λαμπράκης”

Γ.Σ. Καλλιθέας – Π.Α.Σ.Α. Ηρόδοτος(14:45)

Διαιτητής: Ψύχουλας(Βοιωτίας)

Βοηθοί: Φίλος – Δέλης(Βοιωτίας)

4ος: Θεοχάρης(Θεσσαλίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Συμεωνίδης(Σάμου)

Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου(14:45)

Α.Π.Σ. Ζακύνθου – Α.Σ. Ρόδος

Διαιτητής: Κατόπης(Σάμου)

Βοηθοί: Κύριος(Αρκαδίας) – Ισακοβίδης(Λακωνίας)

4ος: Καδδάς(Αχαϊας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταθοπούλος(Ηλείας)

Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων(14:45)

ΠΑΕ Χανιά – Α.Ο. Επικσοπής

Διαιτητής: Μπαϊαρακτάρης(Αθηνών)

Βοηθοί: Νικολάου(Αθηνών) – Ίσα(Αθηνών)

4ος: Μαχαίρας(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταμούλης(Μακεδνίας)

Δημοτικό Στάδιο Ρόδου(14:45)

Γ.Σ. Διαγόρας Ρόδου – Α.Ε. Κηφισίας

Διαιτητής: Ανστασόπουλος(Χαλικιδικής)

Βοηθοί: Μαλανδρής(Χαλκιδικής) – Φράγιος(Μακεδονίας)

4ος: Τσοπουλίδης(Ξάνθης)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Δροσινός(Πειραιά)