Super League 2: Όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος μαζί με τις εμβόλιμες

0
66

Ανακοινώθηκε από τη διοργανώτρια όλο το πρόγραμμα της Super League 2. O Ιανουάριος περιέχει τις πέντε πρώτες αγωνιστικές.

Με βάση το πρόγραμμα εκτός από τις κανονικές αγωνιστικές, οι 8 (2η, 4η, 7η, 9η 12η, 15η, 19η και η τελευταία 22η) θα είναι εμβόλιμες.

Βάσει του πλάνου που υπάρχει, το πρωτάθλημα της Super League 2 σχεδιάζεται να έχει ολοκληρωθεί όσον αφορά την κανονική περίοδο στις 21 Απριλίου με στόχο να ακολουθήσουν στη συνέχεια οι 5 αγωνιστικές σε πλέι οφ και πλέι άουτ…

Αναλυτικότερα το πλήρες πρόγραμμα με τις αγωνιστικές του πρωταθλήματος έχει ως εξής:

1η αγωνιστική
16/1
14:45 Καραϊσκάκης Αρτας-Λεβαδειακός
14:45 ΟΦΙ-Διαγόρας
14:45 Χανιά-Δόξα Δράμας
14:45 Παναχαϊκή-Τρίκαλα
17/1
14:00 Εργοτέλης-Ιωνικός
14:45 Απόλλων Λάρισας-Ξάνθη

2η αγωνιστική
20/1
ΟΦΙ-Καραϊσκάκης Αρτας
Λεβαδειακός-Χανιά
Διαγόρας-Παναχαϊκή
Δόξα Δράμας-Εργοτέλης
Τρίκαλα-Απόλλων Λάρισας
Ξάνθη-Ιωνικός

3η αγωνιστική
23/1
Απόλλων Λάρισας -Διαγόρας
Ξάνθη-Δόξα Δράμας
24/1
Καραϊσκάκης Αρτας-Χανιά
Παναχαϊκή-ΟΦΙ
Εργοτέλης-Λεβαδειακός
Ιωνικός-Τρίκαλα

4η αγωνιστική
27/1
Παναχαϊκή-Καραϊσκάκης Αρτας
Χανιά-Εργοτέλης
ΟΦΙ-Απόλλων Λάρισας
Λεβαδειακός-Ξάνθη
Διαγόρας-Ιωνικός
Τρίκαλα-Δόξα Δράμας

5η αγωνιστική
31/1
Καραϊσκάκης Αρτας-Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας -Παναχαϊκή
Ξάνθη-Χανιά
Ιωνικός-ΟΦΙ
Τρίκαλα-Λεβαδειακός
Δόξα Δράμας-Διαγόρας

6η αγωνιστική
7/2
Απόλλων Λάρισας -Καραϊσκάκης Αρτας
Εργοτέλης-Ξάνθη
Παναχαϊκή-Ιωνικός
Χανιά-Τρίκαλα
ΟΦΙ-Δόξα Δράμας
Λεβαδειακός-Διαγόρας

7η αγωνιστική
10/2
Καραϊσκάκης Αρτας-Ξάνθη
Ιωνικός-Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα-Εργοτέλης
Δόξα Δράμας-Παναχαϊκή
Διαγόρας-Χανιά
Λεβαδειακός-ΟΦΙ

8η αγωνιστική
14/2
Ιωνικός-Καραϊσκάκης Αρτας
Ξάνθη-Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας-Δόξα Δράμας
Εργοτέλης-Διαγόρας
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
Χανιά-ΟΦΙ

9η αγωνιστική
17/2
Καραϊσκάκης Αρτας-Τρίκαλα
Δόξα Δράμας -Ιωνικός
Διαγόρας-Ξάνθη
Λεβαδειακός-Απόλλων Λάρισας
ΟΦΙ -Εργοτέλης
Χανιά-Παναχαϊκή

10η αγωνιστική
21/2
Δόξα Δράμας-Καραϊσκάκης Αρτας
Τρίκαλα-Διαγόρας
Ιωνικός-Λεβαδειακός
Ξάνθη-ΟΦΙ
Απόλλων Λάρισας-Χανιά
Εργοτέλης-Παναχαϊκή

11η αγωνιστική
28/2
Διαγόρας-Καραϊσκάκης Αρτας
Λεβαδειακός-Δόξα Δράμας
ΟΦΙ-Τρίκαλα
Χανιά-Ιωνικός
Παναχαϊκή-Ξάνθη
Εργοτέλης-Απόλλων Λάρισας

12η αγωνιστική
3/3
Λεβαδειακός-Καραϊσκάκης Αρτας
Διαγόρας-ΟΦΙ
Δόξα Δράμας-Χανιά
Τρίκαλα-Παναχαϊκή
Ιωνικός-Εργοτέλης
Ξάνθη-Απόλλων Λάρισας

13η αγωνιστική
7/3
Καραϊσκάκης Αρτας-ΟΦΙ
Χανιά-Λεβαδειακός
Παναχαϊκή-Διαγόρας
Εργοτέλης-Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα
Ιωνικός-Ξάνθη

14η αγωνιστική
14/3
Χανιά-Καραϊσκάκης Αρτας
ΟΦΙ-Παναχαϊκή
Λεβαδειακός-Εργοτέλης
Διαγόρας-Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας-Ξάνθη
Τρίκαλα-Ιωνικός

15η αγωνιστική
17/3
Καραϊσκάκης Αρτας-Παναχαϊκή
Εργοτέλης-Χανιά
Απόλλων Λάρισας-ΟΦΙ
Ξάνθη-Λεβαδειακός
Ιωνικός-Διαγόρας
Δόξα Δράμας-Τρίκαλα

16η αγωνιστική
21/3
Εργοτέλης-Καραϊσκάκης Αρτας
Παναχαϊκή-Απόλλων Λάρισας
Χανιά-Ξάνθη
ΟΦΙ-Ιωνικός
Λεβαδειακός-Τρίκαλα
Διαγόρας-Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική
28/3
Καραϊσκάκης Αρτας-Απόλλων Λάρισας
Ξάνθη-Εργοτέλης
Ιωνικός-Παναχαϊκή
Τρίκαλα-Χανιά
Δόξα Δράμας-ΟΦΙ
Διαγόρας-Λεβαδειακός

18η αγωνιστική
4/4
Ξάνθη-Καραϊσκάκης Αρτας
Απόλλων Λάρισας Ιωνικός
Εργοτέλης-Τρίκαλα
Παναχαϊκή-Δόξα Δράμας
Χανιά-Διαγόρας
ΟΦΙ-Λεβαδειακός

19η αγωνιστική
7/4
Καραϊσκάκης Αρτας-Ιωνικός
Τρίκαλα-Ξάνθη
Δόξα Δράμας-Απόλλων Λάρισας
Διαγόρας-Εργοτέλης
Λεβαδειακός-Παναχαϊκή
ΟΦΙ-Χανιά

20ή αγωνιστική
11/4
Τρίκαλα-Καραϊσκάκης Αρτας
Ιωνικός-Δόξα Δράμας
Ξάνθη-Διαγόρας
Απόλλων Λάρισας-Λεβαδειακός
Εργοτέλης-ΟΦΙ
Παναχαϊκή-Χανιά

21η αγωνιστική
18/4
Καραϊσκάκης Αρτας-Δόξα Δράμας
Διαγόρας-Τρίκαλα
Λεβαδειακός-Ιωνικός
ΟΦΙ-Ξάνθη
Χανιά-Απόλλων Λάρισας
Παναχαϊκή-Εργοτέλης

22η αγωνιστική
21/4
Καραϊσκάκης Αρτας-Διαγόρας
Δόξα Δράμας-Λεβαδειακός
Τρίκαλα-ΟΦΙ
Ιωνικός-Χανιά
Ξάνθη-Παναχαϊκή
Απόλλων Λάρισας -Εργοτέλης

Ο πίνακας με τα παιχνίδια όπως δημοσιεύτηκε από την διοργανώτρια αρχή.

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ16/1/21 14:45ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ16/1/21 14:45ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΧΑΝΙΑ16/1/21 14:45ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ16/1/21 14:45 ΕΡΤ3ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ17/1/21 14:00ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ17/1/21 14:45 ΕΡΤ3ΞΑΝΘΗ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ20/1/2021ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ20/1/2021ΧΑΝΙΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ20/1/2021ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ20/1/2021ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ20/1/2021ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΞΑΝΘΗ20/1/2021ΙΩΝΙΚΟΣ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ24/1/2021ΧΑΝΙΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ24/1/2021ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ24/1/2021ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ23/1/2021ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΞΑΝΘΗ23/1/2021ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ24/1/2021ΤΡΙΚΑΛΑ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ27/1/2021ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΧΑΝΙΑ27/1/2021ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ27/1/2021ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ27/1/2021ΞΑΝΘΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ27/1/2021ΙΩΝΙΚΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ27/1/2021ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΡΑΊΣΚΑΚΗΣ31/1/2021ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ31/1/2021ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΞΑΝΘΗ31/1/2021ΧΑΝΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ31/1/2021ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ31/1/2021ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ31/1/2021ΔΙΑΓΟΡΑΣ
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ07/02/2021ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ07/02/2021ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ07/02/2021ΙΩΝΙΚΟΣ
ΧΑΝΙΑ07/02/2021ΤΡΙΚΑΛΑ
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ07/02/2021ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ07/02/2021ΔΙΑΓΟΡΑΣ
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ10/02/2021ΞΑΝΘΗ
ΙΩΝΙΚΟΣ10/02/2021ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ10/02/2021ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ10/02/2021ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ10/02/2021ΧΑΝΙΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ10/02/2021ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΩΝΙΚΟΣ14/02/2021ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΞΑΝΘΗ14/02/2021ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ14/02/2021ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ14/02/2021ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ14/02/2021ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΧΑΝΙΑ14/02/2021ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ17/02/2021ΤΡΙΚΑΛΑ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ17/02/2021ΙΩΝΙΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ17/02/2021ΞΑΝΘΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ17/02/2021ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ17/02/2021ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΧΑΝΙΑ17/02/2021ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ21/02/2021ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ21/02/2021ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ21/02/2021ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΞΑΝΘΗ21/02/2021ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ21/02/2021ΧΑΝΙΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ21/02/2021ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ28/02/2021ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ28/02/2021ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ28/02/2021ΤΡΙΚΑΛΑ
ΧΑΝΙΑ28/02/2021ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ28/02/2021ΞΑΝΘΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ28/02/2021ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ03/03/2021ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ03/03/2021ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ03/03/2021ΧΑΝΙΑ
ΤΡΙΚΑΛΑ03/03/2021ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΙΩΝΙΚΟΣ03/03/2021ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΞΑΝΘΗ03/03/2021ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ07/03/2021ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΧΑΝΙΑ07/03/2021ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ07/03/2021ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ07/03/2021ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ07/03/2021ΤΡΙΚΑΛΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ07/03/2021ΞΑΝΘΗ
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΑΝΙΑ14/03/2021ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ14/03/2021ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ14/03/2021ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ14/03/2021ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ14/03/2021ΞΑΝΘΗ
ΤΡΙΚΑΛΑ14/03/2021ΙΩΝΙΚΟΣ
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ17/03/2021ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ17/03/2021ΧΑΝΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ17/03/2021ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΞΑΝΘΗ17/03/2021ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ17/03/2021ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ17/03/2021ΤΡΙΚΑΛΑ
16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ21/03/2021ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ21/03/2021ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΑΝΙΑ21/03/2021ΞΑΝΘΗ
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ21/03/2021ΙΩΝΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ21/03/2021ΤΡΙΚΑΛΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ21/03/2021ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ28/03/2021ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΞΑΝΘΗ28/03/2021ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ28/03/2021ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΤΡΙΚΑΛΑ28/03/2021ΧΑΝΙΑ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ28/03/2021ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ28/03/2021ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΞΑΝΘΗ04/04/2021ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ04/04/2021ΙΩΝΙΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ04/04/2021ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ04/04/2021ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΧΑΝΙΑ04/04/2021ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ04/04/2021ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ07/04/2021ΙΩΝΙΚΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ07/04/2021ΞΑΝΘΗ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ07/04/2021ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ07/04/2021ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ07/04/2021ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ07/04/2021ΧΑΝΙΑ
20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΚΑΛΑ11/04/2021ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ11/04/2021ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΞΑΝΘΗ11/04/2021ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ11/04/2021ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ11/04/2021ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ11/04/2021ΧΑΝΙΑ
21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ18/04/2021ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ18/04/2021ΤΡΙΚΑΛΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ18/04/2021ΙΩΝΙΚΟΣ
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ18/04/2021ΞΑΝΘΗ
ΧΑΝΙΑ18/04/2021ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ18/04/2021ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ21/04/2021ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ21/04/2021ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ21/04/2021ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ21/04/2021ΧΑΝΙΑ
ΞΑΝΘΗ21/04/2021ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ21/04/2021ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ