Super League 1: Οι διαιτητές των Play aout της 5ης αγωνιστικής και των Play off της 6ης αγωνιστικής

0
44

Ορίστηκαν απο την ΚΕΔ-ΕΠΟ οι διαιτητές των play aout της 5ης αγωνιστικής και των play off της 6ης αγωνιστικής στους αγώνες που θα διεξαχθούν το τριήμερο 30 Απριλίου και 1-2 Μαΐου 2022.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητων της 5ης αγωνιστικής των play out και το πρόγραμμα της αγωνιστικής

Σάββατο 30 Απιρλίου 2022

Γήπεδο “θεόδωρος Βαρδινογιάννης”(17:30)

ΌΦΗ – Παναιτωλικός

Διαιτητής: Παπαδόπουλος Ιωάννης(Μακεδονίας)

Βοηθοί: Πάτρας(Μακεδονίας) – Παπαδόπουλος Ηλίας(Μακεδονίας)

4ος: Βάτσιος(Δυτ. Αττικής)

Διαιτητής VAR: Τσακαλίδης(Χλκιδικής)

Διαιτητής AVAR: Απτσόγλου(Αθήνων)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Φλώτσιος(Βοιωτίας)

Γήπεδο Πανθεσσαλικό(20:30)

Ν.Π.Σ. Βόλου – Ατρόμητος Αθηνών

Διαιτητής: Περράκης(Αθηνών)

Βοηθοί: Μωυσιάδης(Ηπείρου) – Σπυρόπουλος(Αν. Αττικής)

4ος: Τσετίλας(Γρεβενών)

Διαιτητής VAR: Τζοβάρας(Φθιώτιδας)

Διαιτητής AVAR: Παπαδάκης(Μιχαήλ)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τοπούζης(Τρικάλων)

Δευτέρα 2 Μαϊου 2022(19:30)

Γήπεδο “Θεόδωρος Κολοκοτρώνης”(19:30)

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Λαμία

Διαιτητής: Φωτιάς(Πελλάς)

Βοηθοί: Μπουημπάουμ(Αν. Αττικής) – Ψαρρής(Ζακύνθου)

4ος: Αγγελάκης(Μακεδονίας)

Διαιτητής VAR: Παπαπέτρου(Αθηνών)

Διαιτητής AVAR: Φωτόπουλος(Αθηνών)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τεροβίτσας(Αιτωλοκαρνανίας)

Γήπεδο Νεάπολης(19:30)

Ιωνικός – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Μανούχος(Αργολίδας)

Βοηθοί: Πετρόπουλος(Αρκαδίας) – Βεργέτης(Αργολίδας)

4ος: Τζήλος(Λάρισας)

Διαιτητής VAR: Ευαγγέλου(Αθηνών)

Διαιτητής AVAR: Μεϊντανάς(Αχαϊας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαυρόπουλος(Μακεδονίας)

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών της 6ης αγωνιστικής των play off και το πρόγραμμα της αγωνιστικής

Κυριακή 1 Μαϊου 2022

Στάδιο “Γεώργιος Καραϊσκάκης”(17:00)

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Καραντώνης(Ημαθίας)

Βοηθοί: Δημητριάδης(Καστορίας) – Καραγκιοζόπουλος(Ημαθίας)

4ος: Κουτσιαύτης(Άρτας)

Διαιτητής VAR: Γκορτσίλας(Μακεδονίας)

Διαιτητής AVAR: Κουρουμπύλια(Δυτ. Αττικής)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκκοτου(Αργολίδας)

Γήπεδο “Απόστολος Νικολαϊδης”(19:00)

Παναθηναϊκός – Άρης

Διαιτητής: ΑΤζιγκάεφ(Αζερμπαϊτζάν)

Βοηθοί: Ζενάλοφ – Αμιράλι(Αζερμπαιτζάν)

4ος: Ζαμπαλάς(Ηπείρου)

Διαιτητής VAR: Σάντος(Πορτογαλία)

Διαιτητής AVAR: Νικολακάκης(Λασιθίου)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγαδάκος(Πειραιά)

Γήπεδο Τούμπας(21:00)

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

Διαιτητής: Καβάκοφ(Βουλγαρίας)

Βοηθοί: Μαρκαρίτοφ – Βάλκοφ(Βουλαγρίας)

4ος: Σιδηρόπουλος(Δωδεκανήσου)

Διαιτητής VAR: Στογιάνοφ(Βουλαρίας)

Διαιτητής AVAR: Τριανταφύλλου(Αρκαδίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουκουλάκης(Ηρακλείου)