Στην ισοπαλία έμειναν ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου και Τηλυκράτης Λευκάδας

0
130

Στην ισοπαλία έμειναν ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου και Τηλυκράτης Λευκάδας που αναδείχτηκαν ισόπαλοι με σκόρ 2-2 στον αγώνα που διεξήχθει στα πλαίσια της 22ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας την Κυριακή 6 Μαρτίου 2022 στις 15:00 στο Δημοτικό Στάδιο Καναλακίου ” Φραξιάς”.

ο Τηλυκράτης Λευκάδας άνοιξε το σκόρ στο 14 με τον Ταίρη το 1-1 έκανε ο Ζδράβος στο 43΄λεπτό που ήταν και το σκόρ για το πρώτο ημίχρονο το 2-1εκανε ο Βέρμπης στο 53 ‘λεπτό και την ισοφάριση για τη ομάδα της Λευκάδας πέτυχε ο Κολοβός στο 80’ λεπτό.

Σκόρερς: 43′ Ζδράβου 53′ Βέρμπη /14′ Ταίρης , 80′ Κολοβός

Διαιτητής: Τσοπλάκος(Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Βλαχοδήμος – Τάκος(Αιτωλοακαρνανίας)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καζανάς(Αιτωλοακαρνανίας)

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου(Βλάσης Ναστούλης): Βλάχος, Γεωργίου (85′ Εμβραΐζογλου), Βέρμπης, Κωνσταντίνου, Παπανίκου, Τσούτσης (90′ Κωσταμένας), Ζδράβος, Καπίας, Θεοδωράκης, Ζαχαριουδάκης (59′ Ντατίδης), Πότσης.

Τηλυκράτης Λευκάδας(Ανδρέας Παντζιαράς): Θεοδωρόπουλος, Μπιμπισίδης, Παναγιωτόπουλος, Πανταζής (90′ Μπαγκαλιάνης), Ντόσης, Τσιότρας (59′ Περιστέρης), Τόσκα, Ταΐρης, Πετσίτης (59′ Κολοβός), Γκέτσι, Σιμόνι.