Οι διαιτητές της πρεμιέρας σε SL2: Ο Νικολάου (Αθήνας)σε Βέροια στην Λειβαδιά ο Τσαγκαράκης(Χανίων)..

0
299

Τους ορισμούς της 1ης αγωνιστικής της Super League 2 γνωστοποίησε η ΚΕΔ το πρωί της Παρασκευής με τον Σπυριδών Νικολάου από την Άθηνα να διεθύνει την αυριανή Πρεμίερα του Θεσπρώτου απέναντι στον Πιερικό που θα διεξαχθεί στο ΔΑΚ Βέροιας και όχι στο ΔΑΚ Κατερίνης στις 15:00 το μεσημέρι ένω την Κυριακάτικη αναμέτρηση του Καραισκάκη Άρτας στις 15:00 που κάνει εκτός έδρας πρεμίερα στην Λειβαδεία απέναντι στον Λεβαδειακό θα διευθυνεί ο Πέτρος Τσαγκαράκης από τα Χανιά..

Αναλυτικά οι διαιτητές της πρεμιέρας:

Βόρειος Όμιλος

Σάββατο 30 Οκτωβρίου (15:00)

Απόλλων Λάρισας – Βέροια (γήπεδο Φιλιππούπολης)
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Πιερικός – Θεσπρωτός (Δημ. Βέροιας)
Διαιτητής: Νικολάου (Αθήνας)
Βοηθοί: Ζήρδας (Αθήνας), Φράγιος (Μακεδονίας)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας

Κυριακή 31 Οκτωβρίου (15:00)

Ολυμπιακός Β – Τρίκαλα (Ρέντη)
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β (Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθήνας), Γουρνιάς (Αν. Αττικής)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας (Μακεδονικού)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Ηρακλής – Αναγέννηση Καρδίτσας (Καυτανζόγλειο)
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Ίσσα (Αθήνας), Σάββας (Σερρών)
4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

Νίκη Βόλου – Ξάνθη (Πανθεσσαλικό)
Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθήνας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Μανασής (Τρικάλων)
4ος: Τσουκαλάς (Αθήνας)

Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου (Σερρών)
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Παραφέστας (Λάρισας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

Νότιος Όμιλος

Σάββατο 30 Οκτωβρίου (15:00)

Κηφισιά – Ρόδος (Καισαριανής)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

ΟΦΙ – Παναθηναϊκός Β (Βουζουνεράκειο)
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Πειραιά)
Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Εργοτέλης – Αιγάλεω (Παγκρήτιο)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Μάνος (Λάρισας), Αναστασάκης (Χανίων)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Διαγόρας – ΑΕΚ Β (Ρόδου)
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Μαχαίρας (Αθήνας)

Κυριακή 31 Οκτωβρίου (15:00)

Αστέρας Βλαχιώτη – Ηρόδοτος (Σπάρτης)
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Δέτση (Αθήνας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Καλλιθέα – Επισκοπή (Καλλιθέας)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Καραθανάσης (Αν. Αττικής)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Λεβαδειακός – Καραϊσκάκης (Λιβαδειάς)
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Νικολάου (Αθήνας)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

Χανιά – Καλαμάτα (Περιβολίων)
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)