Νέα ήττα για τον Καραϊσκάκη Άρτας κόντρα στον Ο.Φ. Ιεράπετρας

0
317

Νέα ήττα γνώρισε ο Καραϊσκάκης Άρτας απέναντι στον Ο.Φ. Ιεράπετρας με σκόρ 2-3 που ήταν καλύτερος στην μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα , στην προσπάθεια που κάνει για παραμονή στην κατηγορία και πλέον δυσκολεύουν πολύ τα πράγματα στον αγώνα που διεξήχθει στα πλαίσια της 29ης εμβόλιμης αγωνιστικής του Νοτίου ομίλου της Super League 2 , την Τετάρτη 6 Απριλίου 2022 στις 13:45 στο Δημοτικό Στάδιο Αγίων Αναργύρων Άρτας.

Στο αγωνιστικό κομμάτι η ομάδα της Ιεράπετρας άνοιξε το σκόρ με τον Βουό στο 9′ λεπτό και είχε 3-4 πολύ καλές ευκαιρίες για να διευρύνει το προβάδισμα στο σκόρ στο πρώτο ημίχρονο με τον Λαζάρεβς να κρατά ζωντανή την ομάδα του Καραϊσκάκη Άρτας. Στο 46′ λεπτό ο Κορέλας ‘έκανε το 1-1 για την αρτινή ομάδα , το 1-2 έκανε ο Μεσιντόρο στο 54′ λεπτό το 1-3 έκανε ο Μεκούλ στο 80′ λεπτό και το τελικό 2-3 διαμόρφωσε ο Μίλιτς στο 86’ λεπτό.