Ήττα για τον Καραϊσκάκη Άρτας κόντρα στην ΑΕΚ Β’ με(0-1)εντός έδρας

0
140

Την ήττα με σκόρ 0-1 γνώρισε η ομάδα του Καραϊσκάκη Άρτας κόντρα στην ΑΕΚ Β’ στον αγώνα που διεξήχθει στα πλαίσια της 20ης αγωνιστικής στο Δημοτικό Στάδιο Αγίων Αναργύρων το Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 στις 14:45.

Σέ έναν αγώνα που ο Καραϊσκάκης Άρτας είχε της ευκαιρίες για να προηγηθεί η ομάδα της ΑΕΚ Β’ άνοιξε το σκόρ στο 50′ λεπτό με τον Γκολφινό που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα με τους φιλοξενούμενους να έχουν και δοκάρι σε διπλή ευκαιρία στα τελευταία λεπτά του αγώνα με τον Γιούση.

Σκόρερς: 51′ Γκολφίνο

Κόκκινες:

Κίτρινες: Τάμπας ,Κώτσιος , Νταλακούρας ,/Γκολφινός , Γιούσης , Ρουκουνάκης

Καραϊσκάκης Άρτας(Κώστας Φραντζέσκος): Λαζάρεβς , Πριόνας(60’Ναζίμ) , Τάμπας , Κρισμάρεβιτς ,Κορέλας , Ντοναλντόνι , Μίλιτς , Κλιγγόπουλος , ΒΑΝ Ίπερεν , Βαφειάδης(60’Νταλακούρας), Πέδρο(60’ Γαλεάδης).

Στον πάγκο ήταν οι: Χουάντερσον(τ/φ) , Ζιώβας , Κοντοπούλης , Γαλεάδης , Γιαννιώτης ,Νταλακούρας , Ναζίμ , Ντούκας , Πετράτος.

ΑΕΚ Β’(Σωκράτης Οφρυδόπουλος): Γκίνη , Λάτσι , Κορνέζος , Γιαννούτσος , Ραντόνια(87’Γεωργέας) ,Ρουκουνάκης(46’Παρράς) , Μουστακόπουλος , Γιούσης , Μιτάι , Γκαρσία(87’Σταμούλης) , Γκολφινός(70’Κουσίδης).

Στον πάγκο ήταν οι: Αγγελόπουλος(τ/φ) , Αρβανίτης , Παρράς , Σταμούλης , Τσιόρκης , Κορομηλάς , Γεωργέας , Παπά , Κοσίδης