Ήττα για την Αναγέννηση Άρτας στην Λευκάδα απο τον Τηλυκράτη Λευκάδας

0
120

Την ήττα με σκόρ 4-1 γνώρισε η Αναγέννηση Άρτας κόντρα στον Τηλυκράτη Λευκάδας στον αγώνα που έκανε ντεμπούτο ο νέος προπονητής της ομάδας Δημήτριος Θώδης , που διεξήχθει στα πλαίσια της 21ης αγωνιστικής κατηγορίας του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής την Τετάρτη 2 Μαρτίου στις 15:00 στο Δημοτικό Στάδιο “Γρηγόρης Πλάτωνας”.

Η ομάδα του Δημήτρη Θώδη προηγήθηκε στο 5′ λεπτό με τον Σχισμένο η ομάδα της Λευκάδας ισοφάρισε σε 1-1 στο 8΄λεπτό με τον Πετσίτη , το 2-1 έγινε με τον Ταίρη στο 10΄λεπτό και στο 13′ λεπτό ο ίδιος έκανε το 3-1 που ήταν και το σκόρ του ημιχρόνου. Το τελικό 4-1 διαμόρφωσε στο 85 ‘λεπτό ο Αζούδης.

Σκόρερς: 8′ Πετσίτης , 10′ , 13′ Ταίρης 85′ Αζούδης /5′ Σχισμένος

Διαιτητής: Τζόβας(Ηπείρου)

Βοηθοί: Πάνος – Σίσκας(Ηπείρου)

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουφογιάννης(Φωκίδας)

Τηλυκράτης Λευκάδας(Ανδρέας Παντζιαράς): Θεοδωρόπουλος , Πανταζής , Μπιμπισίδης , Τόσκα , Γκέτσι , Ταίρης(66’Τσιότρας) , Πετσίτης ,(58’ Αζούδης) , Νικλητσιώτης(58’Περιστέρης), Σιμόνι(66’ Κολοβός)

Αναγέννηση Άρτας(Δημήτρης Θώδης): Μπακόλας , Μπόκος(58’ Βασίλας) , Κωστάκης , Τσιλιγιάννης(75’ Μυσιούδης) , Σχισμένος , Γούλας ,(Κραμπής) Παπακίτσιος Δ. , Μανιώτης , Παπακίτσιος Αλ.(46’Παπαδόπουλος) , Αναστασιάδης(75’ Μιχάλης)