Γ΄Εθνική Μπάσκετ : Το πρόγραμμα και οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους ομίλους

Ανακοινώθηκαν απο την ΕΟΚ οι διαιτητές για τις αναμετρήσεις της Γ΄εθνικής στο μπάσκετ σε 1ο,2ο,3ο,4ο,5ο,6ο όμιλο με την ομάδα του Α.Ε Καναλακίου να αντιμετωπίζει εντός έδρας την Κυριακή 21/11/17:00 την ομάδα τηw Αγριάς ,ενώ ο Σπάρτακος Ιωαννίνων ταξιδέυει στην Λαμία οπού θα αντιμετωπίσει την Αναγέννηση Λαμίας την Κυριακή 21/11/17:00

Αναλυτικά οι ορισμοί σε όλους τους ομίλους:

1ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Παναχαϊκή Βελέντζας-Κουλουμπαρίτσης (Ηλιόπουλος)

Αμαλιάδας 18.00 ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας-Διαγόρας Ρόδου Κιουλάφας-Σπυρλιδάκης (Θεοδωρόπουλος)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς Μπούκας-Δημουλάς (Μάρκου)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Καλαμάτα Ξυλάς-Χρόνης (Μαγκανάς)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Αίολος Αγυιάς Πατρών-Ήφαιστος Αχιλλέας Κούλης Κ.-Σάλτας (Παπαδόπουλος Γ.)

Τετάρτη 24 Νοεμβρίου

Κυπαρισσίας 20.00 ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς-ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας Κωστής-Λιαρομάτης (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Μ. Μουρούτσος 15.00 Δάφνη-Παπάδος Γέρας Πετράκης Γεωρ.-Τσικριτζάκη (Βαμβακάς)

Κροίσος Πέρσης 15.00 Μίλων-Τελεθριακός Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Αλετράς)

Εσπέρου 15.00 Ίκαρος Καλλιθέας-ΦΟ Βροντάδου Λιαρομάτης-Λιόνας (Παππάς)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Κορωπί Μαρτινάκος-Κοτσίρης (Δραμεσιώτης)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ-Πικέρμι Τζαγκατζής-Μύζικας (Παντέλης)

3ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Σάββατο 20 Νοεμβρίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Μύκονος Κατσαπρακάκης-Βελέντζας (Μπίκας)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Κρομμυώνιο 17.00 ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων-Ποσειδών Λουτρακίου Κηπώσης-Τζιμινίδης (Πετρόπουλος)

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Πέρα Σιδέρης-Περδετζόγλου (Φαλούκας)

Μοσχάτου Α’ 17.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Ερμιονίδα Χαϊνά-Τσάλας (Παυλόπουλος)

Κω 13.30 ΑΟ Δικαίου Κω-Χαλάνδρι Αγγελής-Βαγγάλης (Πλατέλλα)

4ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Καναλακίου 17.00 Α.Ε Καναλακίου-Αγριά Μπιστιντζάνος-Διαμαντής (Τσιγγέλης)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Σοφάδες Ευφραιμίδης-Γιατρόπουλος (Σταμάτης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Αναγέννηση Λαμίας-Σπάρτακος Ιωαννίνων Γιαννούλης-Μπουγλός Ι. (Κοτσιμπός)

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα-Αγρίνιο Γερακίνης-Παζώλης (Γκαρτζονίκας

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Νίκαια 2012 Αναστασιάδης Β.-Κανελλίδης (Τσιργούλας)

5ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Ανατόλια Τοπαλίδης-Καρυπίδης Ι. (Ντόγκας)

Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Βέροια Παπαθανασίου Στ.-Κώνης (Βόντζας)

11ο Δημ. Ευόσμου 15.00 ΔΕΚΑ-Ναύαρχος Βότσης Πράττος-Ντόντης (Δροσόπουλος)

Ιβανώφειο 17.00 Γαλάζιοι ΚΟΘ-Ίκαροι Γιαννιτσών Νέδογλου-Καντζουρίδης (Τοζακίδης)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αριδαία Χατζηχαρίσης-Λυγούρας (Πλεξίδας)

6ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Πολυγύρου 17.00 Γαλάτιστα-Αρίων Ξάνθης Ζαχαριάδης-Ράπτης (Θωμόπουλος)

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-ΚΑΟ Δράμας Δημάδης-Δικταπανίδης (Μπρίγκος)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Βυζαντινός Κωνσταντινέλλης-Κλεπουσνιώτου (Μήτσιου)

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Σταυρούπολη Κολοκυθάς-Αναστασιάδης Γ. (Αργυρού)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Ελπίς Αμπελοκήπων Τζιοπάνος Γ.-Αθανασιάδης Βλαδ. (Παπαδόπουλος Ι.)

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Παίξε Μπάλα

σχετικά άρθρα