ΕΠΣ Ηπείρου: Το πρόγραμμα και οι ορισμοί των διαιτητών της Α’Β’Γ’ κατηγορίας

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ηπείρου που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια της Α’ ,Β’,Γ’ Κατηγορίας.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Α Ομιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο20/11/2115:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.
2.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣάββατο20/11/2115:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
3.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΣάββατο20/11/2117:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ.
4.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣΚυριακή21/11/2115:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.
5.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή21/11/2117:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Β Ομιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣάββατο20/11/2115:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.
7.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή21/11/2115:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
8.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣΚυριακή21/11/2115:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
9.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή21/11/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
10.Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή21/11/2115:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2021-22
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΣάββατο20/11/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.
12.Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/11/2115:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
13.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣΣάββατο20/11/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.
14.Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣάββατο20/11/2115:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
15.Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚυριακή21/11/2115:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2021-22
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣάββατο20/11/2115:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
17.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή21/11/2115:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΗΛΙΑ Ε.
18.ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή21/11/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΗΠΑΚΗ Β.
19.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή21/11/2115:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.
20.Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΡΩΜΑΝΟΥΚυριακή21/11/2115:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΩΓΟΥ Α.
21.Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή21/11/2115:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2021-22
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚυριακή21/11/2112:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.
23.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή21/11/2112:00ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΗΛΙΑ Ε., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.
24.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣΚυριακή21/11/2112:00ΠΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
25.ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣEPIRUS SPORTΚυριακή21/11/2118:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Παίξε Μπάλα

σχετικά άρθρα