ΕΠΣ Ηπείρου: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία σε Α’,Β ’και Γ’ κατηγορία

Τα τελικά αποτελέσματα και η βαθμολογία μετά και την ολοκλήρωση των αγώνων του Σαββατοκύριακου της ΕΠΣ Ηπείρου σε Α’, Β’ και Γ κατηγορία.

Τα τελικά αποτελέσματα η βαθμολογία και η επόμενη αγωνστική:

Α’ ΕΠΣ Ηπείρου Α’ όμιλος

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Α Ομιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο20/11/2115:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-2
2.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣάββατο20/11/2115:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
3.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΣάββατο20/11/2117:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0
4.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣΚυριακή21/11/2115:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-2
5.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή21/11/2117:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-1

Επόμενη 10η αγωνιστική(27-28/11/2021)

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Α Ομιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
1.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣάββατο27/11/2115:00
2.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥΚυριακή28/11/2115:00
3.ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚυριακή28/11/2115:00
4.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚυριακή28/11/2115:00

Βαθμολογία


Ομάδα
ΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ228710303
2.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ178521125
3.Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ1785211913
4.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 20091584311511
5.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ138341114
6.Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ119324912
7.ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ1083141214
8.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ78215817
9.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ78215920
10.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ390361123
11.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ28026317

Α’ ΕΠΣ Ηπείρου Β’ όμιλος

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Β Ομιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣάββατο20/11/2115:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.Διακόπηκε
7.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή21/11/2115:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
8.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣΚυριακή21/11/2115:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
9.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή21/11/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-3
10.Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή21/11/2115:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-1

Επόμενη 10η αγωνιστική(27-28/11/2021)

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Β Ομιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
5.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝΣάββατο27/11/2115:00
6.ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝΣάββατο27/11/2115:00
7.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣάββατο27/11/2115:00
8.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣΚυριακή28/11/2115:00
9.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή28/11/2115:00

Βαθμολογία

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ218701317
2.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ218701206
3.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ1695132116
4.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ157502226
5.Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ1494231715
6.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ1284041015
7.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY1083141616
8.Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ1083141118
9.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ682061122
10.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ48116620
11.ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ07007630

Β ΕΠΣ Ηπείρου Α’ όμιλος

Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2021-22
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΣάββατο20/11/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-1
12.Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/11/2115:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-3
13.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣΣάββατο20/11/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-2
14.Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣάββατο20/11/2115:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-3
15.Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚυριακή21/11/2115:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-4

Επόμενη 10η αγωνιστική(27-28/11/2021)

Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2021-22
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
10.Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣΣάββατο27/11/2115:00
11.Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣάββατο27/11/2115:00
12.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣΚυριακή28/11/2115:00
13.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣΚυριακή28/11/2115:00
14.Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή28/11/2117:15

Βαθμολογία

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ248800245
2.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ188530163
3.Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.1685123211
4.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ1694412513
5.Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ138341148
6.Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ1294052019
7.Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ1294051318
8.Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ1183231619
9.Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ1083141821
10.Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ78215815
11.ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ78215824
12.Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ692071125
13.Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ18017327

Β’ ΕΠΣ Ηπείρου Β’ όμιλος

Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2021-22
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣάββατο20/11/2115:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.5-1
17.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή21/11/2115:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΗΛΙΑ Ε.4-0
18.ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή21/11/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-5
19.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή21/11/2115:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.1-1
20.Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΡΩΜΑΝΟΥΚυριακή21/11/2115:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΩΓΟΥ Α.2-2
21.Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή21/11/2115:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.3-0

Επόμενη 10η αγωνιστική(27-28/11/2021)

Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2021-22
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
15.Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό)Σάββατο27/11/2115:00
16.Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο27/11/2115:00
17.Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚυριακή28/11/2115:00
18.ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή28/11/2115:00
19.Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή28/11/2115:00
20.Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή28/11/2115:00

Βαθμολογία

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ279900391
2.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ229711195
3.Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ1896032220
4.Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ1695132111
5.Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ1494232314
6.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ1294052324
7.Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ992341018
8.ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ99234818
9.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ99234817
10.Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ892251219
11.Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ69135524
12.ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ29027827

Γ’ ΕΠΣ Ηπείρου

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2021-22
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚυριακή21/11/2112:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.5-0
23.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή21/11/2112:00ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΗΛΙΑ Ε., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-1
24.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣΚυριακή21/11/2112:00ΠΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-0
25.ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣEPIRUS SPORTΚυριακή21/11/2118:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-5

Επόμενη 6η αγωνιστική(28/11/2021)

ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
21.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή28/11/2111:30
22.Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣΚυριακή28/11/2112:00
23.Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή28/11/2112:00
24.Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή28/11/2119:30
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Παίξε Μπάλα

σχετικά άρθρα