‘ΕΠΣ Ηπείρου: Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής στην ‘Α,’Β αλλά και της 4ης στην ‘Γ κατηγορία

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ηπείρου οι διαιτητές και οι βοηθοί που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 8ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της ‘Α,’Β κατηγορίας αλλά και της 4ης στην’Γ Κατηγορία.

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Α Ομιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
1.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο13/11/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
2.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣΣάββατο13/11/2115:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.
3.ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣάββατο13/11/2115:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ.
4.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥΚυριακή14/11/2115:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.
5.Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή14/11/2117:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Β Ομιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
6.Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο13/11/2115:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.
7.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο13/11/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.
8.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή14/11/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
9.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝΚυριακή14/11/2115:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΣΚΑΣ Π.
10.ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚυριακή14/11/2115:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ.
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2021-22
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
11.Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣΣάββατο13/11/2115:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΗΠΑΚΗ Β.
12.Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΣάββατο13/11/2115:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
13.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΡΥΑΣΣάββατο13/11/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΛΟΣΚΑΣ Δ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.
14.Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΣάββατο13/11/2117:15ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
15.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣΚυριακή14/11/2115:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2021-22
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
16.Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό)Σάββατο13/11/2115:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΣΙΑΣ Α.
17.ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή14/11/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
18.ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή14/11/2115:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.
19.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή14/11/2115:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.
20.Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή14/11/2115:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
21.Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή14/11/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2021-22
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
22.Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣΚυριακή14/11/2112:00ΠΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Μ.
23.Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΑΣΦΑΚΑΣΚυριακή14/11/2112:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
24.Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή14/11/2112:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α., ΔΡΟΣΟΣ Ε.
25.ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή14/11/2119:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Παίξε Μπάλα

σχετικά άρθρα