ΕΠΣ Ηπείρου: Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της Α’, Β’, και Γ’ κατηγορίας

0
220

Συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα της ΕΠΣ Ηπείρουμε την 10η αγωνιστική σε Α’,Β’ και την 6η σε Γ’ κατηγορία το Σαββατοκύριακο 27-28/11/2021

Α’Κατηγορία Α’όμιλος(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
5.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣάββατο27/11/2115:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
6.Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΣάββατο27/11/2117:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
7.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥΚυριακή28/11/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
8.ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚυριακή28/11/2115:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΝΟΣ Σ.
9.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚυριακή28/11/2115:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Α’Κατηγορία
Β’Όμιλος(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
10.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝΣάββατο27/11/2115:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
11.ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝΣάββατο27/11/2115:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.
12.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣάββατο27/11/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
13.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣΚυριακή28/11/2115:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
14.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή28/11/2115:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
Β’Κατηγορία
Α’Όμιλος(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
15.Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣΣάββατο27/11/2115:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΓΩΓΟΥ Α.
16.Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣάββατο27/11/2115:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.
17.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣΚυριακή28/11/2115:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
18.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΡΥΑΣΚυριακή28/11/2115:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
19.Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή28/11/2117:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.
Β’ Κατηγορία
Β”Ομιλος(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
20.Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό)Σάββατο27/11/2115:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
21.Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο27/11/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.
22.Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚυριακή28/11/2115:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΣΗΠΑΚΗ Β.
23.ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή28/11/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΩΓΟΥ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
24.Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή28/11/2115:00ΠΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.
25.Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή28/11/2115:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.
Γ’Κατηγορία(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
26.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή28/11/2111:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
27.Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣΚυριακή28/11/2112:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΗΛΙΑ Ε.
28.Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή28/11/2112:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
29.Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή28/11/2119:30ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.