ΕΠΣ Ηπείρου: Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα σε Α’,Β’ και Γ’ κατηγορία

0
176

Οι ορισμοί και το πρόγραμμα σε Α’, Β,’ και Γ’ κατηγορία της ΕΠΣ Ηπείρου:

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Α Ομιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο04/12/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
6.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣάββατο04/12/2115:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ.
7.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑEPIRUS SPORTΣάββατο04/12/2115:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
8.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΣάββατο04/12/2117:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.




Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Β Ομιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο04/12/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
10.Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο04/12/2115:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2021-22
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣΣάββατο04/12/2115:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.

Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2021-22
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο04/12/2115:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
13.ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΣάββατο04/12/2115:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Α Ομιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή05/12/2117:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.
2.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥΤετάρτη08/12/2115:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Β Ομιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή05/12/2115:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
4.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή05/12/2115:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
5.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό)Κυριακή05/12/2115:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2021-22
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣEPIRUS SPORTΚυριακή05/12/2115:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΓΩΓΟΥ Α.
7.Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή05/12/2115:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.
8.ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥΚυριακή05/12/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
9.Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚυριακή05/12/2115:00ΠΑΣΙΑΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2021-22
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΡΩΜΑΝΟΥΚυριακή05/12/2115:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
11.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚυριακή05/12/2115:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
12.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή05/12/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΗΛΙΑ Ε.
13.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή05/12/2115:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Χ.
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2021-22
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣΚυριακή05/12/2119:30ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.