ΕΠΣ Άρτας: Αναλυτικά το πρόγραμμα της Β’ κατηγορίας του 2ου γύρου

0
73

Ανακοινώθηκε απο την ΕΠΣ Άρτας το αναλυτικό πρόγραμμα του Β’ Γύρου για την Β’ Κατηγορία.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12/2021 ΩΡΑ 11:00

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΑΡΤΑ 2013

ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ-ΑΕ ΣΕΛΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚ.ΣΚΟΥΦΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12/2021 ΩΡΑ 15:00

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΑΙΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12/2021 ΩΡΑ 11:00

ΑΡΤΑ 2013 – ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΕ ΣΕΛΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚ.ΣΚΟΥΦΑ-ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12/2021 ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΑΙΑΣ ΡΑΧΗΣ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 09/01/2022 ΩΡΑ 11:00

ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΑΡΤΑ 2013-ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/01/2022 ΩΡΑ 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΕ ΣΕΛΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚ.ΣΚΟΥΦΑ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΙΑΣ ΡΑΧΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/01/2022 ΩΡΑ 11:00

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΟ ΑΙΑΣ ΡΑΧΗΣ

ΑΕ ΣΕΛΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚ.ΣΚΟΥΦΑ-ΑΡΤΑ 2013

ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/01/2022 ΩΡΑ 15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 ΩΡΑ 11:00

ΑΕ ΣΕΛΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚ.ΣΚΟΥΦΑ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΑΡΤΑ 2013-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΑΙΑΣ ΡΑΧΗΣ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/01/2022 ΩΡΑ 11:00

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕ ΣΕΛΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚ.ΣΚΟΥΦΑ

ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ-ΑΟ ΑΙΑΣ ΡΑΧΗΣ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΡΤΑ 2013

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/01/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/02/2022 ΩΡΑ 11:00

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΑΕ ΣΕΛΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚ.ΣΚΟΥΦΑ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΑΟ ΑΙΑΣ ΡΑΧΗΣ-ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 06/02/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ

ΑΡΤΑ 2013-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022 ΩΡΑ 11:00

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΕ ΣΕΛΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚ.ΣΚΟΥΦΑ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΙΑΣ ΡΑΧΗΣ

ΡΕΠΟ: ΑΡΤΑ 2013

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 ΩΡΑ 11:00

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ-ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΟ ΑΙΑΣ ΡΑΧΗΣ-ΑΡΤΑ 2013

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 ΩΡΑ 15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΣΕΛΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚ.ΣΚΟΥΦΑ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 ΩΡΑ 11:00

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ

ΑΟ ΑΙΑΣ ΡΑΧΗΣ-ΑΕ ΣΕΛΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚ.ΣΚΟΥΦΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 ΩΡΑ 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΑΡΤΑ 2013-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/03/2022 ΩΡΑ 11:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ-ΑΡΤΑ 2013

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ -ΑΟ ΑΙΑΣ ΡΑΧΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/03/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΑΕ ΣΕΛΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚ.ΣΚΟΥΦΑ

ΡΕΠΟ: ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/03/2022 ΩΡΑ 11:00

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΡΤΑ 2013-ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΕ ΣΕΛΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚ.ΣΚΟΥΦΑ-ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/03/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΑΙΑΣ ΡΑΧΗΣ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 ΩΡΑ 11:00

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΡΤΑ 2013

ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΑΕ ΣΕΛΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚ.ΣΚΟΥΦΑ

ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 ΩΡΑ 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΟ ΑΙΑΣ ΡΑΧΗΣ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ