ΕΠΣ Άρτας: Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α’ κατηγορίας του 2ου γύρου

0
97

Ανακοινώθηκε απο την ΕΠΣ Άρτας το αναλυτικό πρόγραμμα του Β’ Γύρου για την Α’ Κατηγορία.

Αναλυτικά:

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021 ΩΡΑ 15:00

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΟ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΑΟ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΟ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12/2021 ΩΡΑ 15:00

ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ/ΠΛΗΣΙΩΝ-ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 08/01/2022 ΩΡΑ 15:00

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΟ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ/ΠΛΗΣΙΩΝ

ΑΟ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΑΟ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/01/2022 ΩΡΑ 15:00

ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/01/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ

ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ/ΠΛΗΣΙΩΝ-ΑΟ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΟ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/01/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2022 ΩΡΑ 15:00

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ

ΑΟ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΑΟ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ/ΠΛΗΣΙΩΝ

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ-ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/01/2022 ΩΡΑ 15:00

ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ-ΑΟ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

ΑΟ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ

ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ

ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ/ΠΛΗΣΙΩΝ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/01/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 ΩΡΑ 15:00

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΟ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΟ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ/ΠΛΗΣΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/02/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΑΟ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΑΟ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΑΟ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ/ΠΛΗΣΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12/2022 ΩΡΑ 15:00

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ

ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΟ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΟ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΟ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ/ΠΛΗΣΙΩΝ-ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/02/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ –

ΑΟ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ- ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ/ΠΛΗΣΙΩΝ

ΑΟ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/03/2022 ΩΡΑ 15:00

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ/ΠΛΗΣΙΩΝ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ

ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ

ΑΟ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ-ΑΟ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/03/2022 ΩΡΑ 15:00

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2022 ΩΡΑ 15:00

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ/ΠΛΗΣΙΩΝ

ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ

ΑΟ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ-ΑΟ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΑΟ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ