Δύσκολη νίκη πρόκριση με(1-2) για τον ΠΑΣ Πρέβεζα 2016 κόντρα στην Αναγέννηση Τσουκαλάδων

0
78

Δύσκολη νίκη πρόκριση πέτυχε ο ΠΑΣ Πρέβεζα 2016 κόντρα στην Αναγέννηση Τσουκαλάδων με σκόρ 1-2 στον αγώνα που διεξηχθεί την Τετάρτη 3 Φεβρουαρίου 2022 στις 15:00 , στο Γήπεδο των Σφακιωτών στα πλαίσια της Προημιτελικής Φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας.

Το σκόρ άνοιξε για την ομάδα της Αναγέννησης Τσουκαλάδων στο 5′ λεπτό ο Λαζάρης , ο Σιδέρης Ισοφάρισε για την ομάδα της Πρέβεζας σε 1-1 στο 19′ λεπτό και πέτυχε το 1-2 στο 44′ λεπτό που ήταν και το σκόρ για το πρώτο ημίχρονο. Στο δεύτερο ημίχρονο δεν σημειώθηκε κάτι αξιόλογο στον αγώνα με τον ΠΑΣ Πρέβεζα 2016 να κρατά το υπέρ του αποτέλεσμα και να παίρνει την πρόκριση στην επόμενη φάση του Κυπέλλου.

Διαιτητής: Πάτσης Ι.

Βοηθοί: Παππάς Φ. – Παναγιωτόπουλος Κ.

Αναγέννησης Τσουκαλάδων(Νίκος Φουντόγλου): Σάντας Π., Τσούτσης, Τόσκα, Χριστοδούλου, Σάντας Χ., Σολδάτος, Βεργίνης, Λάζαρης, Γαζής, Φούντογλου, Κοντογιάννης.

ΠΑΣ Πρέβεζα 2016(Άγγελος Μπέκας): Κώτσης, Ράμμος, Καραγιώργος, Κώστας, Τουλκερίδης, Σιδέρης, Τριάντος, Johansen., Στεμπαρη, Μπαρλαγιάννης, Τσόλκας.