Γ’ Εθνική: Νίκη για τον ΠΑΣ Πρέβεζα και ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής

0
153

Συνεχίστηκε η αγωνιστική δράση σε επτά ομίλους της Γ Εθνικής. Στον 5ο όμιλο, η τρίτη αγωνιστική είχε την νίκη του ΠΑΣ Πρέβεζα με 1-0 επί της Αναγέννησης Άρτας, και την πεντάρα του ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου στην Κέρκυρα.

5ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Αστέρας Καληράχης-Παναγρινιακός: 1-0

ΠΑΣ Πρέβεζα-Αναγέννηση Άρτας: 1-0

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Κέρκυρα: 5-0

Αμβρακικός Λουτρού-Τηλυκράτης Λευκάδας: 0-2

ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου: 3-2

Θύελλα Κατσικάς-ΟΦΑΜ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Μεσολογγίου-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ΑΝΑΒΟΛΗ

Αναλυτικά το σημερινό (1/11) πρόγραμμα:

Γ’ Εθνική – 5η αγωνιστική

Κυριακή 1/11/2020 – 15:00

1ος όμιλος – ΑΝΑΒΟΛΗ

Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού

Αναγέννηση Θαλασσιάς-Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Αμπελοκήπων-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων-FC Αλεξανδρούπολη

Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου

Εθνικός Σοχού-Πανδραμαϊκός

Ελπίδα Σαπών-ΑΕ Διδυμότειχου

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-ΑΕ Ευόσμου

2ος όμιλος – ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αναγέννηση Πλαγιάς

Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Εθνικός Γιαννιτσών-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

Αετός Βαρβάρας-Θερμαϊκός Θέρμης

ΝΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

3ος όμιλος – ΑΝΑΒΟΛΗ

Ατρόμητος Παλαμά-Αετός Μακρυχωρίου

ΑΣ Μετέωρα-Κοζάνη ΦΣ

Μακεδονικός Φούφα-Αναγέννηση Καρδίτσας

Ερμής Αμυνταίου-Δίας Δίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΠΟ Ελασσόνας

ΑΟ Σελλάνων-ΠΟ Φήκης

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Ηρακλής Λάρισας

Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

4ος όμιλος – 4η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών-Φωκικός: 2-0

ΑΟ Υπάτου-Θησέας Αγριάς: 1-1

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Νέα Αρτάκη: 1-1

ΑΠΟ Αταλάντη-ΓΣ Αλμυρού ΑΝΑΒΟΛΗ

Δήμητρας Ευξεινούπολης-Αμβρυσσέας Διστόμου ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

5ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Αστέρας Καληράχης-Παναγρινιακός: 1-0

ΠΑΣ Πρέβεζα-Αναγέννηση Άρτας: 1-0

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Κέρκυρα: 5-0

Αμβρακικός Λουτρού-Τηλυκράτης Λευκάδας: 0-2

ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου: 3-2

Θύελλα Κατσικάς-ΟΦΑΜ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Μεσολογγίου-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ΑΝΑΒΟΛΗ

6ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Μαρκό-Πανναξιακός 0-2 (13:00)

Ηλιούπολη-ΑΕ Μυκόνου 2-1 (13:00)

Πανιώνιος-Χαραυγιακός: 2-1

Αήττητος Σπάτων-Προοδευτική: 0-4

ΑΕ Μοσχάτου-Φωστήρας: 0-1

Ρεπό: Εθνικός

7ος όμιλος – 4η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος-Πανναυπλιακός; 0-0

Άρης Σκάλας-Ερμιονίδα: 2-2

Μολαϊκός-Ατρόμητος Χιλιομοδίου: 1-1

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-ΠΑΟ Ρουφ: 1-3

Κηφισιά-Πανγυθεατικός: 1-0

Κορωνίδα Κοιλάδας-Ερμής Μελιγούς: 0-0

Ρεπό: Παναρκαδικός

8ος όμιλος – 4η αγωνιστική

Ακράτητος-Αστέρας Βάρης: 1-1

Μικρασιατική Χίου-ΑΟ Καραβά: 1-0

Πανελευσινιακός-Θύελλα Ραφήνας ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΟ Πυλίου Κω-ΑΨΕΣ Πυθαγόρας ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΠΟ Κερατσίνι-Αιολικός (2/11 – 15:00)

Αετός Λουτρών-Αίας Σαλαμίνας (2/11 – 15:00)

9ος όμιλος – 4η αγωνιστική

Θύελλα Πατρών-Παναιγιάλειος: 1-2

ΑΠΣ Ζάκυνθος-Αίας Γαστούνης: 1-1

Ναυπακτιακός Αστέρας-Παλληξουριακός: 2-0

Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΟ Τσιλιβή: 4-0

ΠΑΟ Βάρδας-Αχαϊκή: 0-0

ΑΟ Διαβολιτσίου-Εθνικός Σκουλικάδου ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Πάμισος Μεσσήνης

10ος όμιλος – 4η αγωνιστική

Αλμυρός Γαζίου-Γιούχτας: 1-1

Άγιος Νικόλαος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ: 2-3

ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Νεάπολη: 4-1

Αστέρας Ρεθύμνου-Πόρος: 1-2

Πλατανιάς-ΑΟ Δαμάστας: 1-1

Άρης Σούδας-Ρεθυμνιακός: 2-1

Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ηρόδοτος: 1-1

Άρης Ρεθύμνου-Ατσαλένιος 1-3 (31/10 – 15:00)